Sprzeciw wobec planowanego zrzutu nieczystości do Kwisy

My, mieszkańcy Świeradowa-Zdroju i innych miast nad rzeką Kwisą, osoby ceniące ochronę przyrody i walory turystyczne województwa dolnośląskiego mieszkające w innych rejonach, działacze organizacji ochrony przyrody, partii Razem oraz innych wyrażamy zdecydowany sprzeciw wobec planowanego zrzutu nieczystości do rzeki Kwisy. Jest to rozwiązanie archaiczne, uciążliwe dla mieszkańców i turystów i bardzo szkodliwe dla środowiska. Ciągnie za sobą również skutki finansowe - zanieczyszczona rzeka spowoduje utratę wartości Świeradowa-Zdroju jako uzdrowiska i odpływ turystów, stanowiących źródło dochodów miasta. Przekierowanie nieczystości z ulic do rzeki nie jest rozwiązaniem problemu - jest jego zaognieniem. Wzywamy do zaniechania w/w działań na rzecz inwestycji rozwiązującej problem w nieszkodliwy sposób.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Marek Królak do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )