Stop przymusowi szczepień

Zabrze, dn.03.01.2022r.
Szanowny Panie Ministrze!
My, nauczyciele, pracownicy szkół oraz świadomi obywatele, nie zgadzamy się na obowiązkowe szczepienia nauczycieli przeciw covid 19. Dobrowolność w tej kwestii to jedyna akceptowana przez nas droga.
Preparat genetyczny, mylnie nazywany szczepionką, jest wciąż w fazie badań klinicznych, które zakończą się dopiero w 2023r. Jego bezpieczeństwo i skuteczność są bardzo wątpliwe – „zaszczepieni” zarażają, chorują i umierają na covid 19.
Nie zgadzamy się na udział w eksperymencie medycznym. Przypominamy, że osoba poddawana takiemu eksperymentowi musi wyrazić na to zgodę. Przymus szczepień – bo czymże jest obowiązek, jak nie przymusem – łamie w brutalny sposób podstawowe prawa, gwarantowane nam przez Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej oraz drastycznie ogranicza naszą wolność.
Jako ludzie, istoty rozumne, potrafimy samodzielnie decydować, co jest dla nas dobre, a co nie. Nie zgadzamy na cedowanie tego prawa na rzecz państwa.
Sprzeciwiamy się również segregacji sanitarnej. Nie tego uczymy dzieci!
Rządy, korporacje, opłacani przez potentatów farmaceutycznych eksperci drugi rok prowadzą zorganizowaną kampanię, aby „ wyszczepić” cały świat. „Wyszczepić” preparatami, za które żaden z producentów nie bierze odpowiedzialności! Budzi to zrozumiałą nieufność każdego racjonalnie myślącego człowieka.
Jak Pan Minister wytłumaczy fakt, że najbardziej „wyszczepione” kraje, takie np. jak Irlandia, Wielka Brytania czy Izrael, notują dziś najwięcej zachorowań na covid 19? Czy aby na pewno chodzi tu o nasze zdrowie?... Dlaczego zmusza się nas do czegoś, co jest podobno dla nas dobrodziejstwem?...
Pytań i wątpliwości jest więcej. Próbujemy tym listem trafić do serca i sumienia Pana Ministra. Mamy nadzieję, że nie będziemy musieli uciekać się do radykalniejszych sposobów, aby nasz protest został usłyszany.

Łączymy wyrazy szacunku!
Nauczyciele i świadomi obywatele


Nauczyciele i świadomi obywatele    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Nauczyciele i świadomi obywatele do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )