Szczecin Dąbie przyłączenie światłowodu do domków

My, niżej podpisani, mieszkańcy  Szczecin Dąbie zwracamy się z uprzejmą prośbą o przyłączenie naszych gospodarstw domowych do światłowodu i umożliwienia korzystania z usług świadczonych z wykorzystaniem wyżej wymienionej technologii przez Orange Polska S. A. Umotywowaniem prośby są niskie prędkości świadczonych na łączach miedzianych w technologii ADSL i/lub VDSL. Umożliwienie codziennego korzystania ze światłowodu znacznie poprawi zdalne nauczanie oraz jakość usług sieciowych, pozwoli na świadczenie mieszkańcom wysokiej jakości telewizji oraz telefonii w technologi VOiP. Ponadto gospodarstwa domowe zyskają możliwość korzystania z całego wachlarza usług konwergentnych na najwyższym poziomie oferowanych przez Orange Polska S. A. dla klientów indywidualnych. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej petycji.

 

Z poważeniem w imieniu mieszkańców

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Jacek Zagaja do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )