Tak dla nazwy Ronda im. Jeffa Hannemana w Jaworznie na zawsze

My niżej podpisani, fani legendarnego muzyka Jeffa Hannemana wnosimy do Prezedenta miasta Jaworzna o pozostawienie nazwy Ronda im Jeffa Hannemana (nazwy wylicytowanej w XXII finale WOŚP) na zawsze, a nie tylko do końca stycznia 2015.

Szanowny Panie Prezydencie!

Taka nazwa ronda jest unikatowa w skali świata. Przyniosła już i nadal będzie przynosić wielki rozgłos Jaworznu na całym świecie. Pisały o tym wydarzeniu największe światowe media muzyczne. Rondo im Jeffa Hannemana będzie przyciągać turystów, także z zagranicy. Każdy prawdziwy fan Jeffa Hannemana będzie chciał je odwiedzić. Stanie się, jeśli już nie jest, miejscem kultowym.

Jeff Hanneman był jednym z najwybitniejszych gitarzystów w historii. Gdyby za dokonania muzyczne przyznawano nagrodę Nobla, z pewnością byłby jej laureatem. Na jego muzyce wychowały się przez ćwierćwiecze całe pokolenia. Utwory przez niego skomponowane są cały czas w ścisłej czołówce najlepszych utworów wszechczasów wielu liczących się rankingów muzycznych. Jego muzyka była i jest nadal inspiracją dla innych muzyków, także tych najsłynniejszych. Tak słynna postać będzie wielkim honorem dla miasta Jaworzna.

W lutym 2014 roku powstała na Facebooku strona "Chcemy ronda Jeffa Hannemana na zawsze" skupiająca społeczność ponad 2770 osób (na dzień 31.12.2014).

Jej adres: https://www.facebook.com/ChcemyRondaJeffaHannemana

Panie Prezydencie, prosimy o złożenie naszego postulatu na najbliższej sesji rady miasta celem przegłosowania zmiany mającej na celu pozostawienia trwale nazwy Ronda Jeffa Hannemana w obecnej formie, a już teraz wdrożenie odpowiednich mechanizmów administracyjnych i porozumienia z WOŚP co do dalszych losów nazwy ronda w zgodzie z naszą petycją.

 

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami

Fani Jeffa Hannemana

 

Do wiadomości:

- Prezydent Miasta Jaworzna

- Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

-------------------------------------------------------------

Fani proszeni są o przesyłanie petycji dalej do swoich znajomych, publikowanie linka do petycji na swoich stronach.


Fani Jeffa Hannemana    Skontaktuj się z autorem petycji