Utworzenie łowiska NO-KILL na zbiorniku Rejów

Petycja Kierowana do PZW Kielce oraz do władz i wedkarzy z kół PZW SKarżysko Miasto, Skarżysko Zakłady Metalowe i Skarżysko PKP

Szanowni koledzy wędkarze,

Zwracam sie do Was, z prośbą o pomoc w walce, o utworzenie na zbiorniku Rejów łowiska No Kill. Wiecie doskonale, tak jak i ja , że zbiornik zrobił się pustynia. Rozmawiam z Wami, mijajac was , kiedy jestem na rybach. Każdy z was narzeka, ryb nie ma. Złowienie kilku płotek po 20cm graniczy niemal z cudem. Ostatnie wyniki zawodów gruntowych dobitnie to pokazały. Nie czas rozliczac i szukac winnych, bo tutaj powinnismy zaczac od siebie, czas ratowac zbiornik zanim bedzie za pozno, o ile już nie jest!

Wedkarstwo i relaks nad wodą to nasza wspólna pasja, kochamy to. Uwielbiamy patrzac na wykładany przez leszcza spłąwik, na energiczne szarpanie szczytówki , przez piekna wiosenna płoc, albo energiczny "pstryk sandacza" letnią noca. 

Pozwólmy odrodzic sie populacji ryb w zbiorniku, dajmy im czas, cieszmy sie tym , że są, ale nie zabierajmy ich. Rejów jest pięknym zbiornikiem, pięknie położonym, sprawmy tez by był zbiornikiem rybnym, a nie pustynia 

 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Przemek do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...