W sprawie postawienie szlabanów kolejowych na przejeździe w Zaściankach (Białystok). Do Władz woj. Podlaskiego i PKP.

Przy przejeździe kolejowym w Zaściankach woj. Podlaskie łączą się trasy o wysokim natężeniu ruchu. Droga krajowa nr.65 prowadząca do granicy Państwa, oraz obwodnica wewnętrzna miasta Bialystok ul. Gen. N. Sulika. Mieszkańcy miejscowości położonych na tym obszarze tj: Białystok, Zaścianki, Grabówka, Sobolewo, Gródek, Michałowo, przejeżdzając przez przejazd kolejowy, na którym stoi znak STOP, stoją w olbrzymich korkach. Wysokie natężenie ruchu na tym odcinku powoduje korki. Postawienie na tym przejeździe kolejowym szlabanów usprawniłoby ruch drogowy.

Jako mieszkańcy prosimy o podjęcie działań w celu zabezpiecznia przejazdu kolejowego szlabanami, co usprawni ruch i podniesie bezpieczeństwo i jakość życia. 

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook