Więcej koszy na śmieci na Bąkach i Żbikowie!

Szanowny Panie Prezydencie,


Chciałabym zgłosić problem braku wystarczającej ilości śmietników na ulicach dzielnic Bąki i Żbików. Od dłuższego czasu mieszkańcy skarżą się na brak możliwości odpowiedniego pozbycia się śmieci oraz psich odchodów, co skutkuje nieestetycznymi widokami, a nawet utrudnieniami w poruszaniu się po chodnikach.

W ostatnim czasie liczba mieszkańców tych dzielnic bardzo wzrosła za czym nie nadąża miejska infrastruktura. Koszy brakuje właściwie na większości ulic, ale z całą pewnością najbardziej niezbędne są na najczęściej uczęszczanych ciągach komunikacyjnych tj. drogach do placówek oświatowo opiekuńczych i parku Mazowsze.

Proszę o zwiększenie liczby śmietników na ulicach, a także zainstalowanie dodatkowych pojemników na psie odchody. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli łatwiejszy dostęp do miejsc na pozbycie się odpadów, co zapobiegnie porzucaniu śmieci na ulicach.

Zwracam się z prośbą o podjęcie działań w tej sprawie, aby poprawić wygląd naszej dzielnicy, komfort mieszkańców i gości.

Do wniosku załączam listę z podpisami mieszkańców.

Z wyrazami szacunku,
Barbara Roszkowska


Barbara Roszkowska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Barbara Roszkowska będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Nie wyświetlimy Twojego adresu publicznie online.

Nie wyświetlimy Twojego kodu pocztowego publicznie online.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...