Wydłużenie linii 189 ZTM Gdańsk do pętli "Kampinoska"

Witam was drodzy mieszkańcy południowej części miasta. Ze względu na rosnący popyt na komunikację miejską w okolicy (nowe bloki, nowi mieszkańcy oraz nowy żłobek), zwracam się do was o podpisanie petycji dotyczącą wydłużenia linii 189 do pętli "Kampinoska". Trasa odpowiednio: "... - Bartnicza - Starogardzka - Niepołomicka - (wybrane kursy: Pastelowa - Kolorowa) - Srebrna - Kampinoska (Pętla) - Srebrna - (wybrane kursy: Kolorowa - Pastelowa) - Niepołomicka - Starogardzka - Bartnicza - ...". Ma to na celu zwiększenie częstotliwości autobusów w okolicy i zapewnienie bezpośredniego dojazdu do Centrum. Dziękuję za uwagę.

Proszę jeszcze o przekazanie informacji dalej. Dzięki temu, pod petycją znajdzie się więcej podpisów i tym samym zwiększy szansę na powodzenie. Dziękuję.

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook