Żłobek dla dzieci z gminy Zdzieszowice

Drogi mieszkańcu,

Zwracamy się z prośbą o wyrażenie opinii w temacie zwiększenia miejsc w Samorządowym Żłobku w Zdzieszowicach wykorzystując puste pomieszczenia po przeniesionym MOPSie. Wasza opinia będzie jednocześnie głosem mieszkańców w sprawie jakże istotnej, bo wspierającej młode matki, które chcą podjąć pracę zawodową, lecz ze względu na brak możliwości zapewnienia opieki nad dziećmi m.in poprzez ograniczone miejsca w żłobku nie mają takiej możliwości.

Jednocześnie zwracamy się do władz Gminy Zdzieszowice, do Pani Burmistrz Sybili Zimerman o wysłuchanie wielu głosów mieszkańców, w szczególnosci matek z dziećmi, stworzenie im warunków oraz wsparcia w wychowaniu młodego pokolenia naszej gminy poprzez rozwój infrastuktury do tego niezbędnej.

Z poważaniem,

Życie Zdzieszowic 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Łukasz Kowalski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )