Zmiana Wychowawcy 2F

Obecna wychowawczyni, pani Beata Kaźmierczak, w naszej opinii nie docenia zaangażowania i wysiłku, jaki wkładamy w naukę oraz w życie klasy. Często odnosimy wrażenie, że nasze starania pozostają niezauważone, a zamiast wsparcia i konstruktywnej rozmowy spotykamy się z krytyką lub brakiem zaufania. W efekcie wielu uczniów czuje się zniechęconych, niesprawiedliwie ocenianych i pozbawionych motywacji do dalszej współpracy.

Wychowawca pełni niezwykle ważną rolę — jest nie tylko nauczycielem, lecz także osobą, która powinna wspierać klasę, inspirować ją i budować pozytywne relacje. Niestety, w obecnej sytuacji relacje między wychowawczynią a uczniami są napięte i pozbawione wzajemnego zrozumienia. W naszej ocenie utrudnia to prawidłowe funkcjonowanie klasy jako zespołu i negatywnie wpływa na atmosferę w szkole.


Anastazja Żurawska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Anastazja Żurawska będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.


Musimy sprawdzić, czy jesteś człowiekiem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:




Płatne ogłoszenie

Petycjeonline.com będzie reklamować tę petycję wśród 3000 osób.

Dowiedz się więcej...