Petycja mieszkańców Kobyłki, Marek, Radzymina, Wołomina, Zielonki, Ząbek o zwiększenie ochrony akustycznej wzdłuż obwodnicy Marek (trasa S8)
Skontaktuj się z autorem petycji
Mamy grupę dla walczących z hałasem - zapraszam
2018-02-17 00:23:38Zapraszam do nowopowstałej grupy, która ma na celu integrację osób, którym leży na sercu ograniczenie hałasu emitowanego przez obwodnicę Marek. Proszę o czynny udział, piszcie posty i komentarze, proponujcie wszelakiego rodzaju działania – dyskutujmy. W grupie siła!
Proszę o udostępnianie informacj o naszej grupie.
Trzeba mieć świadomość, że droga będzie kręta i wyboista, dlatego musimy być zintegrowani i chętni do działania. Po kliknięciu w link, lub w klejeniu w przeglądarkę proszę kliknąć w przycisk „dołącz do grupy” administratorzy zatwierdzą prośbę.
https://www.facebook.com/groups/346423259191656/about/
Pozdrawiam,
Jarosław Jaździk
Udostępnij tę petycję
Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.
Jak promować petycję?
- Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
- Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
- Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
- Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
- Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.