Apelujemy o rondo na skrzyżowaniu Kolonijnej z Bydgoską w Niemczu i o uspokojenie ruchu na Bydgoskiej

 

Apel o podniesienie bezpieczeństwa na ul. Bydgoskiej w Niemczu

 

Apelujemy o budowę ronda na skrzyżowaniu ul. Bydgoskiej z Kolonijną w Niemczu. Obecna organizacja ruchu we wspomnianym miejscu jest przyczyną powstawania wielu niebezpiecznych sytuacji.

Obserwując stały wzrost natężenia ruchu na drodze powiatowej 1504C, w skład której wchodzi ulica Bydgoska, domagamy się także uporządkowania i uspokojenia ruchu na odcinku w Niemczu od Słowackiego do Kolonijnej, poprzez zaplanowanie w opisywanym miejscu odpowiednich systemowych rozwiązań, na przykład: szykany, progi zwalniające wyspowe, azyle na przejściach dla pieszych wraz z odgięciem toru jazdy, "bramy wjazdowe" do obszaru zabudowanego itp.

Petycja zostanie przekazana do Urzędu Gminy Osielsko oraz Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy.

Więcej o sprawie na stronie kfs.org.pl. Treść pisma do pobrania tutaj.


Piotr Piekarski Krajowe Forum Samorządowe    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Piotr Piekarski Krajowe Forum Samorządowe do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...