BOLID NA MODA KANALU TWITCH.TV/MRDZINOLD

Szanowny Dawidzie

Jako aktywni użytkownicy kanału "mrdzinold" pod nickiem "boooolid_ ", zwracamy się z gorącą prośbą o mianowanie moderatora dla tego kanału w celu poprawy atmosfery i jakości dyskusji.

Kanał "mrdzinold" jest miejscem, gdzie spotykamy się, by dzielić się naszymi myślami, opiniami i interesującymi treściami. Niestety, w ostatnim czasie zauważyliśmy wzrost niestosownych zachowań, naruszeń regulaminu oraz problemów z utrzymaniem pozytywnej atmosfery w naszej społeczności. Dlatego uważamy, że mianowanie moderatora jest niezbędne, aby zapewnić bezpieczeństwo i zrozumienie w naszym kanału.

Wierzymy, że potencjalny moderator o nicku "boooolid_ " posiada odpowiednie cechy i kompetencje do pełnienia tej roli. W szczególności oczekujemy:

  1. Zrozumienia regulaminu platformy oraz kanału "mrdzinold".
  2. Umiejętności utrzymywania spokoju i rozwiązywania konfliktów.
  3. Aktywnego uczestnictwa w kanałe "mrdzinold" w celu monitorowania dyskusji i treści.
  4. Zachowania neutralności i obiektywizmu w ocenie sytuacji.
  5. Dyspozycyjności do działania jako moderator w różnych godzinach.

Prosimy o rozważenie naszej prośby i podjęcie kroków w celu wyłonienia moderatora, który wesprze naszą społeczność i przyczyni się do tworzenia bardziej przyjaznej i kulturalnej atmosfery na kanale "mrdzinold".

Dziękujemy za uwzględnienie naszej petycji oraz za troskę o dobro naszej społeczności.

Z poważaniem,

Widzowie Dawida Rzeźnika


Anonimowy widz Dawida Rzeźnika    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Anonimowy widz Dawida Rzeźnika do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...