Budowa Parku w Poznaniu

Prezydent Miasta Poznania
Pan Jacek Jaśkowiak

Petycja dotycząca budowy parku w Poznaniu

W związku z ostatnimi podtopieniami oraz szkodami, my nizej podpisani, zwracamy sie do pana z prośbą budowy parku w Poznaniu. Wielokrotnie mieszkańcy Poznania zwracali uwage na to jak duzo osiedli, centr handlowych powstaje w Poznaniu, jednak przy tym tracimy tak ważna dla calej ludzkosci, zieleń. Rozumiemy, że rozwój naszego miasta jest dla pana ważny, mamy nadzieje że tak samo jak przyroda. Park ktory moglby powstac w naszym miescie bedzie dodatkowym miejscem zabaw, spotkan, integracji. Młodzież mogłaby aktywnie spędzać tam czas, zamiast przesiadywać na ławkach między blokami, oraz z pewnością pomogłyby promować miasto. Pragniemy rowniez zauważyć jak dużo nowej zieleni promowane jest w miedzy innymi w Wrocławiu
Prosimy o nie odrzucanie naszej petycji w związku z niezgodnością co do rozwoju miasta Poznania.
Prosimy o rozważenie naszej petycji.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Wiktoria Wysocka do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...