BUG dla wszystkich studentów

Główna Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego oraz biblioteki wydziałowe wydają się być otwarte wyłącznie dla studentów studiów dziennych. Studenci studiów wieczorowych i zaocznych również mają prawo z nich korzystać, chociaż jest to dla nas niemalże niemożliwe, szczególnie, że biblioteki są nieczynne w soboty i niedziele, a biblioteka główna w soboty tylko do godziny 15 - nasze zajęcia trwają o wiele dłużej. Zwracamy uwagę na ten problem. Wielu studentów zaocznych naszego Uniwersytetu to osoby pracujące i dojeżdżające z innych miejscowości, to szczególnie oni są najbardziej wykluczeni z dostępności do zbiorów BUG. 

Dlatego zwracamy się ze szczególną prośbą do Jego Magnificencji prof. dr. hab. Piotra Stepnowskiego, Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, o rozważenie wydłużenia godzin otwarcia biblioteki w soboty, a także udostępnienia bibliotek wydziałowych w weekendy. 

 

Z góry dziękujemy!

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Magda Urbańska do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...