Carita De Angel - Powrót na ekrany

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z ogromną prośbą o przywrócenie na ekrany naszych telewizorów telenoweli Carita De Angel - Mała Księżniczka. 

Wiele osób, jako dzieci, pilnie śledziło losy Dulce Marii oraz jej przyjaciół. Wielu dorosłych ze śmiechem obserwowało poczynania małej dziewczynki, a ze łzami w oczach śledziło losy jej rodziny - ojca, nie mogącego poradzić sobie po śmierci żony; macochy, która, chociaż usilnie walczyła z uczuciem do ojca swojej podopiecznej, w końcu skradła i uleczyła jego zranione serce; Cioci Peruki i jej męża, zawsze wspierających dziewczynkę i jej rodziców.

Z pewnością teraz, po latach, telenowela będzie wzbudzała równie wiele emocji, co wtedy. Z dużym prawdopodobieństwem przyciągnie zarówno starych, jak i nowych widzów. W końcu, jest to świetna telenowela dla dzieci. Gdyby puścić ją w godzinach, w których puszczane są normalnie seriale, czyli popołudniami, wówczas, jesteśmy tego pewni, oglądaliby ją rodzice z dziećmi. 

Liczymy na Państwa pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

Z poważaniem

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Chaber Antonina do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...