Chcemy "Wszystko wszędzie naraz" na blu-ray

  •  

eeao-11.jpeg

Na początku tego tygodnia "Wszystko wszędzie naraz" dokonało historii opiszczając galę oscarową z 7 Oscarami - w tym za film czy za trzy kreacje aktorskie. Film jeszcze przed rozdaniem okazał się nie lada przebojem i zebrał do kin masy. Mimo to, tak głośny, nagradzany i olśniewający wizualnie tytuł na naszym jakże niezawodnym rynku nośników cyfrowych nie doczekał się wydania blu-ray. Polscy kolekcjonerzy dobrego kina na płytach muszą się zadowolić w tym przypadku jedynie DVD, a nie oszukujmy się - dzieło z 7 statuetkami na koncie przeważnie aż prosi się o postawienie na półce w jak najlepszej jakości.

Uważam, że w tym tytule kryje się dla dystrybutora BestFilm pewien potencjał wydawniczy i może on skorzystać na nakładzie blu-ray. Szczególnie teraz, gdy rozpoczął się pooscarowy szum wokół dzieła, a wydanie DVD jest obecnie jedną z chętniej kupowanych pozycji w Empiku.

Mam nadzieję, że treść tej petycji i liczba poniższych podpisów zmotywują Państwa do wydania tego znakomitego kina na niebieskiej płytce. W przypadku "Na noże" inicjatywa przyniosła pozytywny skutek, zatem nie ja i reszta kolekcjonerów blu-ray nadziei i w tym przypadku ;)


Krystian Miderski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Krystian Miderski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUBPłatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...