Dożywocie dla każdego kto torturuje, gwałci lub morduje dzieci

TO NIE JEST TAK, ŻE DZIECKO NIE CZUJE BÓLU 

Czy Ty, jako osoba dorosła, zaznałeś kiedyś bólu fizycznego? Tak? To teraz pomyśl, że ktoś, kto ma np. 2-latka, też czuje ból, gdy jego oprawca łamie mu rękę lub żebra. A czy kiedyś bolał Cię brzuch, bo zjadłeś coś, co Ci zaszkodziło? Tak? A wiesz, że kiedy dziecku jest zadawany cios silną, dorosłą pięścią prosto w brzuszek i odrywają mu się nerki albo pęka wątroba, to jego też boli? No i najważniejsze pytanie: dlaczego my, ludzie dorośli i cywilizowani, nie stajemy w obronie tych słabszych istot? Przecież każda łza, kropla krwi i każdy siniak na takim malutkim ciałku to niewyobrażalna tragedia, z którą dzieci nie są w stanie sobie poradzić. Ale muszą. Dlaczego? Bo wciąż mamy niezaostrzone prawo wobec tych, którzy są katami dzieci. Dlatego proszę tylko o jedno: o dożywocie dla każdego potwora, który krzywdzi taką małą, bezbronną istotę.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Sylwia Szczurek do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...