AKT WOLI NARODU

AKT WOLI NARODU / Ogłoszenia / Nieloty z PKW ustawiły wyniki / Komentarze


Gość

#1

2014-11-28 19:07

Dostaję na pocztę powiadomienia o tym co dzieje się na "petycjeonline", zaglądam i nie mogę połapać się o co chodzi. Jaka petycja jest teraz do podpisu, gdzie jest jej jasna treść? Uważam, że strona jest nieprzejrzysta. Jak mam wspierać idee tu propagowane skoro nie mogę się połapać co jest grane?
Artur Żukow,
artlook@interia.pl
Krzysztof Puzyna
Autor petycji

#2 Re: Jak mam wspierać idee..

2014-12-08 00:16

#1: -  

 >Jak mam wspierać idee tu propagowane skoro nie mogę się połapać co jest grane?

Artur Żukow,
artlook przy interia.pl
----------------------

Witaj, zauważyłem Twój komentarz pod moim ogłoszeniem. Na stronie AKTU WOLI NARODU (AWN), umieszczonej na  petycjeonline na adresie http://www.petycjeonline.com/akt - zakładka "Podpisz petycję" znajdują się trzy miejsca do komentowania i jedno do podpisów.

Najważniejsze z nich jest pod zakładką "Podpisy", tam podpisuje się AWN. Tekst AWN jest na stronie jak powyżej. W zakładce "Komentarze" komentuje się. W zakładce "Ogłoszenia" można komentować ogłoszenia. Tę zakładkę właściwie rzadko odwiedzam. Dlatego zawsze, gdy ją odwiedzę, zaskakują mnie nowe komentarze. Ale mogę zrozumieć. Tam komentują ludzie nowe ogłoszenia, o których wiedzą, gdyż podpisali AWN i są na liście. Tam też skomentowałeś. Natomiast zakładka "Komentarze" jest dla wszystkich.

Pozdrawiam i życzę Wesołych

Świąt Bożego Narodzenia

Krzysztof (NE - adevo)