STOP BEZPRAWIU

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji STOP BEZPRAWIU

INNY

#26 Re:

2014-11-21 14:25

#21: -  

 nie bądz JAK ONI - Konstytucja PR każdy jest niewinny do czasu aż nie zostanie to udowodnione i nie zapadnie ostateczny wyrok !

INNY

#27 Re:

2014-11-21 14:32

#13: anna -  

 jest taki kawał - moja prawda, ojca prawda, matki prawda, sędziego prawda i g.... prawda -- każdy przypadek to inna historia i takie ogólne stwierdzenie to przegięcie -- sprawa III Rc 103/08 ojciec zarabia 3200 zł burtto a sąd przyznaje "dzieciakom" ( 22 i 23 lata ) po 1.500 zł alimentów - lokalne znajomości ? i w tym przypadku nie liczyło się dobro "dzieci" ? -- człowieka starają się zniszczyć --- SPRAWIEDLIWOŚĆ ? to jest konkretny przykład.

INNY

#28 Odpowiedż

2014-11-21 14:43

#2: -  

 to jest prawda -- PPR narusza prawo i od 3 lat jego koledzy nie potrafią dociec prawdy (czekaja na przedawnienie ?) - naruszane postanowienie z dnia 2 lutego 2012 r. o sygn. II KO 2/12, Sądu Najwyższego, sądy wyłanczają SSR z jednych spraw bo mogą być nieobiektywni II Kp 89/13, VII Kp 198/14, XVII Kp 84/13, XVII Ko 43/13 a ci sami SSR orzekają w innych sprawach dotyczących kolegów z jednego sądu  --- TO JEST PATOLOGIA i nie da sie tego leczyć bo art. 178 Konstytucji RP

 

 

SądyPodSąd

#29

2014-11-21 16:33

Sędziowie to przestępcy w białych kołnierzykach, wszystko im wolno i za nic nie odpowiadają! Sam tego doświadczyłem i doświadczam... dziś odebrałem kolejne pismo z którego wynika że za przestępcze działania sądu (powołanie biegłych którzy nie są biegłymi) mam zapłacić!!! Już samo orzeczenie sądu jest złamaniem prawa! Władza powoduje bezkarność! Są wyjątki ale takich jest tyle co błąd statystyczny.


Gość

#30

2014-11-21 16:40

Sędziowie to przestępcy w białych kołnierzykach, wszystko im wolno i za nic nie odpowiadają. Są wyjątki ale takich jest tyle co błąd statystyczny.
Krzysztof

#31 Re: Re:

2014-11-21 23:27

#20: AK - Re:  

 10 lat temu pisałem takie petycje. Dzisiaj już wiadomo, że była to naiwność i brak znajomości funkconowania instytucji w PRL bis, ale wówczas o tym się nie pisało i media oraz internet nie szumiały takimi informacjami jak teraz. 


Gość

#32

2014-11-22 02:01

Bardzo słuszna

Gość

#33

2014-11-22 07:48

To co wyprawiają bezkarni polscy sędziowie, prokuratorzy i urzędnicy potwierdza opinię b. Ministra Spraw Wewnętrznych, mamy państwo tylko w teorii. Jedyna rada to kadencyjność, koniec z immunitetami i nieustanna, bezstronna kontrola.

Gość

#34

2014-11-22 09:54

Uważam ,że w naszym kraju instytucje odwoławcze nie funkcjonują ,lub funkcjonują źle.Dowodem jest moja sytuacja w której po 27-latach zabrano mi drogę do mojej wybudowanej zgodnie z prawem posesji naruszając mój stan posiadania i moja własność /około 40cm działki / co powoduję ,że nie mogę zgodnie z prawem użytkować swojego warsztatu oraz dwóch mieszkań.Po 5-ciu latach muszę angażować WSA by rozwikłał mój problem .Miejscowa prokuratura na nowo pochyliła się nad rozwiązaniem tego problemu po interwencji Prokuratury Generalnej .

Gość

#35

2014-11-22 10:41

należy walczyć z bezprawiem szczególnie tej mafii sędziowsko prokuratorskiej

Gość

#36

2014-11-22 10:55

Osobiście znam kilka osób zniszczonych niesłusznie przez wyrok sądu. Wyrok tendencyjny, niesprawiedliwy, noszący znamiona celowego działania zniszczenia obywatela.
sasanka

#37 statystyki

2014-11-22 11:47

Ciekawie wyglądają statystyki. Jak dotychczas najwięcej osób, ktore podpisały się pod tą petycją pisze z Warszawy. Następny w kolejności jest Wrocław.

Ale - jak zauważyłam - do statystyki brane jest pod uwagę miejsce, z którego dokonywany jest wpis, a nie miejscowość wpisana przez daną osobę. Na przykład ja wpisałam Wrocław, gdzie dawniej mieszkałam i gdzie znajdują się sądy i prokuratury prowadzące moje sprawy. Do funkcjonowania tych wrocławskich organów mam poważne zastrzeżenia. Teraz mieszkam w innym mieście, ale chciałabym, żeby w satystyce mój głos był ujęty dla Wrocławia. Niestety tak nie jest, a szkoda. Wynik Wrocławia byłby jeszcze "lepszy".


Gość

#38

2014-11-22 13:11

Popieram wasze dzialania. Kandydat do Parlamentu Prowincji Alberty/Kanada 2016 Andrzej Gudanowski
AK

#39 Re: Re: Re:

2014-11-22 16:49

#31: Krzysztof - Re: Re:  

 Okej, rozumiem Pana zniechęcenie biciem głową w biurokratyczny mur... Pozdrawiam

daro

#40 Trzeba walczyć ! To dotyczy nas wszystkich

2014-11-22 19:24

Chcąc żyć godnie trzeba przedewszystki się przyłączyć !!!


Gość

#41

2014-11-22 21:10

Gromada bandziorów w togach i mundurach. Ot co. Życzę im tego, co wyrządzili innym. Plus odsetki od życia - batów na goły grzbiet!!

Gość

#42

2014-11-22 21:51

szczam na takie prawo
znachor

#43

2014-11-23 01:16

krew na dłoniach tych morderców w togach rodzinnych! poprzez ich decyzje niejeden ojciec wolał popełnic samobójstwo, niz walczyć o sprawiedliwość...Te kukły w togach skutecznie niszczą wiarę ojców do bycia ze swoimi dziećmi...


Gość

#44

2014-11-23 02:34

Popieram Was

Gość

#45

2014-11-27 16:13

Doszło do sytuacji w państwie prawa,jak zwykło się mówić,że bezprawie stało się substytutem sprawiedliwości. Bez zorganizowanego działania sprzeciwiającego się tej rzeczywistości utoniemy w morzu łez pokrzywdzonych, a brzemię ich krzywd spowoduje brak identyfikacji z Polską, jako Ojczyzną.
Krzysztof

#46 Re: Re: Re: Re:

2014-11-28 01:32

#39: AK - Re: Re: Re:  

 Nie jest to zniechęcenie, ale zrozumienie, że petycje o takiej treści nic nie dają, zaciemiają obraz rzeczywistości, ponieważ wywołują mylne wrażenie, jakoby osoby i instytucje, do których prośba jest adresowana mogły pomóc. Tymczasem one odpowiadają za obecny stan bezprawia, uczestnicząc w nim, więc po co stwarzać fikcję?

Bogumiła Jakubowska

#47

2014-11-28 11:20

To rewelacyjny apel "Faxe".

Jeśli władze nie zareagują, jednoznacznie i po raz kolejny potwierdzą, że dobro obywateli mają za frazes, którym się fałszywie podpierają.

Niedługo wybory parlamentarne. Uważam, że to ostatnia szansa dla tych wszystkich pozostających u władzy, którym głos ludu nie jest obojętny, ale nie mają wśród zdemoralizowanej większości siły albo odwagi, by się wyłamać ze zdyscyplinowanego szeregu ciepłolubnych pasożytów zamkniętych w hermetyczny układ kolesiów-wspólników.

Wczoraj osądzono byłego ministra uznającego kosztowne świecidełka za przedmiot osobisty niewart wzmianki w oświadczeniu majątkowym przedstawiciela narodu polskiego. To "koszt" odpuszczenia małżonce uczciwej kontroli izby skarbowej i wyrok mydlący nam oczy.

Ciągle mam nadzieję, że temat złych wyrokowań stanie się wkrótce debatą publiczną.

Kto z premedytacją "zabija" niewinnego człowieka musi stanąć przed Trybunałem Stanu, a cudem uratowani obywatele, jak Jacek Wach i tysiące mu podobnych winni z automatu otrzymywać od państwa zadośćuczynienia za straty moralne i na zdrowiu liczone w/g klucza jaki zastosowano wobec łamiącego prawo Sławomira N.

Wnioskuję 10.000 zł. za każdy dzień funkcjonowania w obiegu prawnym niesłusznej decyzji administracyjnej,  wyroku z "błędem", nieuzasadnionego aresztowania czy "leczenia" w psychiatryku. Do tego należne każdemu odszkodowanie za utracony majątek wraz z najwyższymi odsetkami. Do tego winni pod sąd, czy pod trybunał.

Niepokonani Polska, Stop bezprawiu, Zrzeszenia Pracodawców i Prawników, uczciwi posłowie i senatorowie, dziennikarze wpływowych mediów, prawdziwi politycy-społecznicy - przyłączcie się do apelu Faxe!!! 


Gość

#48

2014-11-28 19:03

W wyborach na Prezydenta głosujemy na kandydata , który przedstawi vwarancję oczkiwanych zmian o której mówi ta petycja .
Jakie wniesie ustawy i czy będą one konsultowane ze stowarzyszeniami
Jakiego rodzaju rehabiltacje zostaną zastosowane wobec pokrzywdzonych
Jakie dofinansowani będzie sięstarałuskutecznić dka organizacji i badanie oraz monitorowani tego problemu

Gość

#49

2014-12-09 12:26

NIE MA ZGODY !!!


Gość

#50

2014-12-10 21:06

popieram petycje