PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE / Ogłoszenia / J.Kobylański i USOPAŁ działają na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego i Polski ! / Komentarze


Gość

#1 Brutalna prawda o Kościele Katolickim.

2015-03-27 15:18

Witam Panie !

 

 

Cieszę się, że ta brutalna i gorzka Prawda o tych najbardziej niebezpiecznych kryminalistach świata z ich szyderczymi i narcystycznymi uśmieszkami na wszelkich zdjęciach czy oficjalnych występach przebija się do swiadomosci zbiorowej. Mafia ta dzieki temu upadła, a jakiekolwiek proby "badań" ich ludobójczych zbrodni przez żydowska ONZ to tylko pozory majace symulować "prawo" wobec typów, ktorzy się postawili ponad jakimikolwiek prawami ludzkimi i naturalnymi.

 

 

 

 

Gość

#2 Brutalna prawda o Kościele Katolickim.

2015-03-27 15:19

Wyszly szczególy o bezpośrednim torturowaniu i mordowaniu dzieci przez człekokształtne bestie i wampiry, żerujace na ślepej wierze i naiwnosci calych otumanionych "religijnie" pokoleń dorosłych, którzy oddając "tradycyjnie" swe nowo narodzone dzieci pod "sakrament" chrztu i naukę "religii" sami utrzymywali ciagły dopływ "świeżej krwi" i olbrzymich dochodów dla aroganckich w bezkarności katabasów. Podaję bardzo szokujacy szczegół o tym, ze wszelkie przykościelne "klapy" ze schowkami do pozostawiania w nich niechcianych noworodków służyły wampirycznej mafii do uzyskiwania kolejnych ofiar ... .   Narazie na tym poprzestanę, bo te wszystkie potworności na raz są zbyt szokujące na ludzki rozum i serce. Trzeba jednak najbardziej uważać na dzieci z powodu masowych ataków na ich zdrowie i zycie głownie poprzez "szczepienia" i "leki" wdrożone przez wampiryczną mafię z "plemienia żmijowego" i zdrajców do cichej depopulacji i spustoszenia świata z wszelkiego życia na nim. 

 


Gość

#3 Kościół Katolicki do delgalizacji a Watykan do likwidacji !

2015-03-27 15:31

Teresa Wojda

#4

2015-04-01 03:24

Przemek Pastewski napisał dzisiaj w dniu 30.03.2015 swoje własne oświadczenie o wypowiedzeniu posłuszeństwa obecnej władzy. Jest to na chwilę obecną jedyne rozsądne działanie, które doprowadzi do ustąpienia rządu i Parlamentu i nowych, całkowicie wolnych wyborów do Zgromadzenia Narodowego poprzez sejmiki ziemskie. Zgromadzenie Narodowe wyłoni nowy rząd i prezydenta, nowe władze, niezależne od partyjnych klik. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów Premier Ewa Kopacz Al. Ujazdowskie 1/3 00-583 Warszawa Oświadczenie o wypowiedzeniu posłuszeństwa. Oświadczam że jestem obywatelem Polski, polskim patriotą dumnym ze swojej Ojczyzny i z Narodu Polskiego.

Wypowiadam posłuszeństwo systemowi politycznemu ,prawnemu i gospodarczemu obecnemu w mojej Ojczyźnie. Będąc obywatelem Polski, pracując, mieszkając i żyjąc z swojej ojczyźnie nie czuje się w tym systemie prawowitym obywatelem. Moje prawa obywatelskie są gwałcone przez władze tego systemu prawnego. Jestem poniżany, okradany i oszukiwany we własnej Ojczyźnie. Rządy Wasze nie służą rozwojowi i naszemu dobru. Oświadczam ze cofam tej władzy swoje przyzwolenie na reprezentowanie mnie na forum wewnętrznym i zagranicznym.

Cofam swoje obywatelskie przyzwolenie na tworzenie jakiekolwiek prawa i realizowanie prawa już istniejącego a niezgodnego z wolą Narodu Polskiego. Cofam Wam mandat na dalsze rządzenie w mojej ojczyźnie, w Polsce. Ponieważ w moim imieniu podejmujecie decyzje dotyczące mojej ojczyzny i moich współobywateli, zapieram się Was, gdyż władza Wasza pochodzi z kłamstwa, oszustwa i grzechu. Nie macie legitymacji Narodu, by ją sprawować Zabraniam Wam dalszego zadłużania Polski, osłabiania Wojska Polskiego, działania na szkodę społeczeństwa. Likwidowania instytucji i gospodarki mojego Państwa.

Z całą stanowczością oświadczam ze wypowiadam posłuszeństwo i zapieram się w wykonywaniu jakiegokolwiek prawa narzuconego przez ten system. Chcę żyć w Polsce wolnej, służącej i szanującej swoich obywateli. Z systemem prawnym, politycznym i gospodarczym stworzonym dla dobra Ojczyzny i jej mieszkańców. Chcę być gospodarzem w mojej ojczyźnie. Przypominam ze to ja jestem suwerenem tego rządu, sejmu i Prezydenta. Ja mam obowiązek ostateczne i wyłączne prawo by wypowiedzieć temu systemowi posłuszeństwo . Naród Polski ma prawo wiedzieć, że żydowskie rozdanie władzy w Magdalence 1989 roku, - nie będzie obowiązywać na wieki. Podpis: Przemysław Pastewski. --------------------------------------------------- Autor nie zastrzega sobie praw autorskich. Zatem każdy, kto czuje sprawy podobnie, może osobiście protest taki do rządu skierować - indywidualnie lub zbiorowo. Zwracam się tu szczególnie do różnego rodzaju organizacji.

JAQ

#5 Re: Brutalna prawda o Kościele Katolickim.

2016-06-23 21:41

JAQ

#6 Re: Brutalna prawda o Kościele Katolickim.

2016-06-23 21:42


Gość

#7 Re: Kościół Katolicki do delgalizacji a Watykan do likwidacji !

2016-06-23 21:43