450.000zł corocznych dotacji na działalność ośrodka "Koteria"

Izabela Korzińska
Autor petycji

#51 Re:

2015-10-18 22:59

#48: Ela -  

Ja takich ludzi podziwiam :) Sama mam 4 koty w 55-metrowym mieszkaniu i trudno jest mi sobie wyobrazić większą liczbę, a osobiście przygarnęłabym co najmniej 4 z tych, które dokarmiam w jednej z fabryk. Najchętniej tego słodziaka: http://www.4shared.com/download/Gf3FBI7qce/DSC_0130__kopia.JPG
Nazywam go Rolling, bo roluje się po kostce brukowej na mój widok :)


Gość

#52

2015-11-16 19:18

Wiem, że ta organizacja pomaga kociakom... zresztą adoptowałam kociaka, którego uratowali od śmierci !!!! Warto pomagać takim organizacją !!!!

Gość

#53

2015-11-18 15:47

Problem bezdomności kotów zwłaszcza w miastach jest traktowany po macoszemu. Większość ludzi bardziej skłania się do pomocy psom, a koty też potrzebują serca człowieka.

Gość

#54

2015-12-13 09:00

Podpisałam bo obserwuję działalność Koterii i uważam, że ma ona sens. Koteria niesie pomoc bezdomnym zwierzętom a poprzez sterylizację ogranicza ich ilość. Mam nadzieję , że dostanie dofinansowanie bo cel jaki ma jest wart tych pieniędzy.

Gość

#55

2015-12-14 14:43

Ten ośrodek jest jedynym w swoim rodzaju. Bo nie tylko dba o dobrostan zwierząt, ale także przyczynia się do tego, że ogranicza się cierpienie związane z głodem, umieraniem naszych braci mniejszych.

Gość

#56

2015-12-14 15:18

"Koteria" to wiarygodny i rzetelny ośrodek pomocy bezdomnym kotom poprzez sterylizację zapobiegający ich nadmiernemu rozmnażaniu się w warunkach miejskich. Pracują w niej lekarze wet., jak i wolontariusze szukający dla "proludzkich", ale wykastrowanych kotów nowych domów. Jej działalność jest niezbędna dla utrzymania właściwej populacji kotów wolnożyjących w stolicy.

Gość

#57

2015-12-14 19:25

Każda kwota sie przyda,sytuacja zwierząt w środowisku jest tragiczna bez dodatkowych środków nie da się pomagać

Gość

#58

2015-12-16 08:25

Jestem za sterylizacją zwierząt wolnożyjących, niepotrzbnym rozmnażaniem się zwierząt pozostawionych bez opieki. Ponadto jestem całym sercem za wszystkie fundacje, które dbają o godne warunki życia mniejszych braci.

Gość

#59

2015-12-17 11:01

Koty to jedyne drapieżniki, które zachowując swoją niezależność lub oswojone, utrzymują liczbę gryzoni w mieście w rozsądnych granicach. A organizacje pozarządowe w najlepszy sposób realizują zadanie utrzymania populacji kotów we właściwej kondycji liczebności. Bez zbędnych etatów dla kolegów i koleżanek partyjnych, bez tego specjalnego, urzędowego zadęcia robią swoje. A przede wszystkim koty to fascynujące zwierzęta towarzyszące wiernie człowiekowi od zawsze.
Jerzy Grzybowski

Gość

#60

2015-12-20 15:33

Bo warto pomagać zwierzakom a mało jest ludzi, którzy widzą coś więcej niż czubek własnego nosa.

ann

#61

2015-12-27 14:20

mam dzięki Koterii cudowną kicię

trafiła do mnie już wysterylizowana

Ogólnie, popieram ideę sterylizacji oraz kastracji zwierząt domowych.




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...