Dość rządów lobby myśliwskiego! List otwarty do Premier Kopacz

Dość rządów lobby myśliwskiego! List otwarty do Premier Kopacz / Ogłoszenia / Wezwij posłów do odrzucenia prawa łowieckiego! Wyślij email do sejmowej komisji / Komentarze


Gość

#1

2015-06-09 00:10

Potworność, co człowiek robi zwierzętom...Jesteśmy najgorszym, najniebezpieczniejszym i najokrutniejszym zwierzęciem na tej planecie, którą doprowadzamy do wyniszczenia, ale Ziemia wkrótce odpłaci człowiekowi, nie pozwoli się zniszczyć i zniszczy nas! Niedopuszczalne jest, żeby zachcianki mniejszośc, do wyżywania swoich niskich instynktów podczas mordów na bezbronnych zwierzętach, były realizowane z pogwałceniem praw większości do prawa własności, czyli, że ktoś ze strzelbą wejdzie bez mojej zgody na MÓJ TEREN, to jest ŁAMANIE prawa. Jeśli to zostanie uchwalone, to tylko potwierdzicie to, co większość Polaków sądzi o Waszej formacji politycznej: że działacie od 8 lat przeciwko dobru Polski i Polaków.
Patrycja

#2

2015-06-09 07:08

maile wysłane, komentować tego wszystkiego nawet się nie da :(
mam wielką nadzieję, że nie zostanie ten bubel podpisany i wprowadzony w życie


Gość

#3 Ja mam taki Błąd?

2015-06-09 07:26

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain kluby.sejm.pl by poczta-ii.sejm.gov.pl. [194.41.12.72].

The error that the other server returned was:
501 Syntax error in parameters or arguments: (-260)


Gość

#4 Re:

2015-06-09 08:02

#1: -  

 Bez przesady, też jestem człowiekiem a jednak nie uważam się aż za taką bestię jaką opisałeś(aś), jestem również przekonany, że samej(ego) siebie też nie uważasz za okrutnego człowieka. Problem nie leży w naturze człowieka, lecz systemie w jaki się, jako społeczenstwo uwikłaliśmy. Jesteśmy częścią przyrody tak samo jak niedźwiedzie, komary, drzewa etc. fakt, że kilka jednostek próbuje wywyższać się na barkach społeczeństwa nie oznacza, że ludzie są źli, to system jest zły, nie ludzie.

Pozdrawiam.

nuxy

#5 Re: Re:

2015-06-09 08:07

#4: - Re:  

 żuczku złoty, ale kto tworzy system, jeśli nie ludzie? Fakt jest taki, że statystycznie większość ludzi to potwory, przekonane o swojej wyższości nad innymi i dające sobie prawo do torturowania i mordowania w imię własnych zachcianek, czy to chęci powieszenia na ścianie poroża, zjedzenia kotleta czy jogurtu :(

loqata

#6 Re: Re: Re:

2015-06-09 08:32

#5: nuxy - Re: Re:  

 Ludzie sa zli,ludzie! idealny przyklad to polowanie dla przyjemnosc - mord na zwierzetach! niczym sie dla mnie nie rozni od zbrodni przeciwko ldzkosci!


Gość

#7

2015-06-09 09:18

Popieram całym sercem. Filmy pełne przemocy, krwi i zabijania nie powinny być oglądane przez dzieci- tutaj panuje pełna zgoda.Czym jest film, inscenizacja, gra komputerowa na ekranie w porównaniu do prawdziwej rzezi, długiej agonii, rozszarpywania zwierząt żywcem przez inne ich kwiku, smrodu krwi i parujących wnętrzności, spoglądania w gasnące oczy i słuchania przeraźliwego jęku ofiar? Czym jest udział dzieci w realnym odbieraniu życia? Według mnie jest to zbrodnia, gwałt na ich psychice a także zagrożenie życia (przebywanie w strefie przypominającej poligon wojskowy). Dzieci powinny same decydować o sobie- jak dorosną.
żywina

#8

2015-06-09 09:18

Maile wysłane. Ciekawe, czy przyniosą jakiś pozytywny skutek.         


Gość

#9

2015-06-09 09:20

"NIE ZABIJAJ" - to przykazanie dane od BOGA i żaden człowiek nie ma prawa bezcześcić żadnego życia, a tym bardziej zabijać innej istoty dla głupiej rozrywki !!!
Wolność i szacunek dla wszystkich Zwierząt!

#10

2015-06-09 09:24

"NIE ZABIJAJ" - to przykazanie dane od BOGA i żaden człowiek nie ma prawa bezcześcić żadnego życia, a tym bardziej zabijać innej istoty dla głupiej rozrywki !!!

Karolina Wanta

#11

2015-06-09 11:27

poszło :) powodzenia :)                                                                                                                                                                                                                                                                                                              


Gość

#12

2015-06-09 12:26

Panie Arkadiuszu.
Generalnie się zgadzam ze wszystkimi punktami, poza jednym i dlatego nie podpisze taj petycji - otóż cóz jest złego w dokarmianiu zwierząt/ sam to robię i będę ro bić, bo wiem co to głód, a zwierzęta cierpią głód zimą- zwłaszcza te roślinożerne (bo drapieżniki nie maja z tym problemu i tych bym faktycznie nie dokarmiał, ale też wypełnałnie lasów wilkami, rysiami i niedzwiedziami uwaząm za głupotę - po co to robić)
-pozdrawiam
-tomasz
Magda6405

#13 Re:

2015-06-09 15:26

#1: -  

 Popieram w 100% tę petycję i mam wielką nadzieję, że te nowe przepisy, których chcą myśliwi, nie przejdą w ostatnim rządowym glosowaniu!!!  


Gość

#14

2015-06-09 15:32

A może pomieszkajcie trochę debile koło lasu . Polowania redukcyjne muszą być bo inaczej zwierzyna nas zeżre !!!
NIK

#15 Re:

2015-06-09 18:59

#14: -  

 Ja mieszkam od 3 lat, w puszczy. Jakoś nic mnie nie zeżarło - a wręcz odwrotnie. 20 m od mojego domu robią chłopcy polowanie zbiorowe. Zapraszam, mądralo! Najlepiej wtedy, jak strzelają w stronę domu

fizol

#16 Re: Re: Re: Re:

2015-06-10 08:21

#6: loqata - Re: Re: Re:  

 Czytam wasze dpowiedzi i aż nie mogę wyjść z podziwu, jak bardzo przepełnieni jesteście nienawiścią do samych siebie. Smutne to, że odrzucacie milość do siebie, wybieracie nienawiść i trwacie w tym sądząc że nie ma innej drogi. Tak czy inaczej pozdrawiam wszystkie żuczki i kruczki i życzę powodzenia na dalszej drodze życia.


Gość

#17

2015-06-24 08:33

Dzien dobry
Dziekuje za wspaniala prace w obronie cierpiacych, niechcianych zwierzat.
Ta strona ◦W sprawie nieprawidłowości i okrucieństwa wobec zwierząt w Schronisku w Szczecinie nie jest dostepna.
Prosze napisac o ktorym schronisku jest tutaj mowa. Nazwa, address, nummer tel. nazwisko. Z gory dziekuje.

Znecanie sie nad zwierzetami w schronisku? Jak mozna!!!!!!!!

Pozdrowienia
Wieslawa Johnsen