UWOLNIĆ ZYGMUNTA MIERNIKA!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji UWOLNIĆ ZYGMUNTA MIERNIKA!


Gość

#51

2016-08-06 06:28

Chcę wymiany - zamiast Miernika - Michnika!

Gość

#52

2016-08-10 13:34

To jest skandal, ze ten czlowiek pan Miernik jest w wiezieniu.

Gość

#53

2016-08-15 10:09

Mam dość bezprawia sądowego, dość sądów krzywoprzysiężnych. Weterani walk o Niepodległą Polskę są zamykani w więzieniach, a komunistyczni mordercy są ochraniani przez sądy III RP. Czas wyrzucić sędziów rodem ze stanu wojennego. Czas oddzielić ziarno od plew.

Gość

#54

2016-08-27 23:35

Uważam ze czyn popełniony przez P. Miernika jest nieadekwatny do kary jaką obecnie odbywa. Jednocześnie sytuacja ta w pełni obrazuje stan polskiego wymiaru sprawiedliwości tj. sądownictwa.
Dziękuję i wierzę, iż mój Polski Rząd jest w stanie rozwiązać ten skądinąd "delikatny" problem. Chwała bohaterom!
grego1974

#55

2016-08-27 23:41

Uważam ze czyn popełniony przez P. Miernika jest nieadekwatny do kary jaką obecnie odbywa. Jednocześnie sytuacja ta w pełni obrazuje stan polskiego wymiaru sprawiedliwości tj. sądownictwa.
Dziękuję i wierzę, iż mój Polski Rząd jest w stanie rozwiązać ten skądinąd "delikatny" problem. Chwała bohaterom!


Gość

#56

2016-08-29 00:47

czas skończyć z komuna w całym wymiarze sprawiedliwości. Tuleje i inne części tych instytucji do wymiany!

Gość

#57

2016-09-05 12:35

Sam we wlasnej osobie jestem ofiara tego komunistycznego wymiaru smiesznie nazywanego Sprawiedliwosci.Wiem jak funkcjonuje ta zorganizowana banda zwyklych bandytow a nie Sedziow.Latwiej im zamknac czlowieka walczacego o prawde i jakas sprawiedliwosc niz bandyte im podobnym.Dopoki nie zdechnie ten ostatni pomiot postkomunistyczny nigdy w Polsce nie bedzie dobrze.

Gość

#58

2016-09-23 09:03

skandal, polskie sądownictwo to relikt PRL, hańba nam wszystkim, że to tolerujemy

Gość

#59

2016-09-28 06:00

Ogromne współczucie z mojej strony i strony mojej rodziny dla człowieka niezłomnego w swojej uczciwości i obrony prawdy.
Oczekujemy wyciągnięcia konsekwencji od pseudo-sędziny, która wydała taki niesprawiedliwy wyrok.
Dlaczego tacy sędziowie jeszcze sprawują swoje urzędy. Gdzie do licha ciężkiego jest Rząd. Dlaczego Minister Sprawiedliwości nic nie robi w tym względzie, na co czeka? Boi się? Ja na bojaźliwy Rząd nie głosowałam. Mieliśmy nadzieję, że nareszcie się w Polsce mojej Ojczyźnie coś się zmieni. Jeszcze nadzieja w nas nie umarła. Ale jak długo jeszcze będziemy trwać w nadziei?


Gość

#60

2016-10-04 20:51

Popieram walkę z sądami, które są pozostałością a wręcz
kontynuacją systemy represji i zniewolenia Polski, która trwa nierozliczona od końca drugiej wojny. Jest to komunistyczna mafia do kontroli nad Narodem Polskim ku jego zniewoleniu i ostatecznie zagładzie.

Gość

#61

2016-10-22 07:53

Jeśli mamy wolną Polskę, a bojownik o słuszną sprawę, o sprawiedliwość dla zbrodniarzy komunistycznych jest więźniem (tak-politycznym!) to pytam-GDZIE JEST DOBTA ZMIANA!!!

Gość

#62

2016-11-14 07:24

Ponieważ jako członek partii PiS muszę dbać o godne reprezentowanie mojego Komitetu (PiS Warszawa-Targówek), walczę w słusznych sprawach, co jest zgodne z moją etyką i poczuciem sprawiedliwości oraz zawsze staram się w miarę swoich możliwości pomagać ludziom, zwłaszcza starszym, słabszym czy chorym -wszystkim tym, którzy tego potrzebują, wierząc głęboko, że dobro wyrządzone drugiej osobie wraca do ciebie. :-))))))