Zasłużony dla PWZ - Robert Lewandowski

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Zasłużony dla PWZ - Robert Lewandowski


Gość

#1

2015-10-08 04:29

Ponieważ to wybitny skromny sportowiec =D>

Gość

#2

2015-10-09 14:06

Ponieważ Robert Lewandowski sobie na takie odznaczenie zasłużył swoją ciężką pracą i zaangażowaniem szacun dla niego.

Gość

#3

2015-10-09 14:24

bo to jest moja rodzinna miejscowość Leszno, z której pochodzi Robert i jest skromnym dobrym człowiekiem i wybitnym sportowcem jestem dumny ,ze Robert jest mego LESZNA.

Aga

#4

2015-10-09 17:12

Do pewnej szkoły został zaproszony Robert. Po za uczniami tej szkoły, zaproszonymi gośćmi i okolicznymi klubami, nikt inny nie mógł wejść. Wszyscy już czekali na sportowca w sali gimnastycznej tej szkoły. Było pochmurno i padał deszcz. Przed wejściem stał chłopiec, który wraz z babcią przyszedł spotkać swojego idola. Niestety był z innej szkoły. Czy to stracona pozycja? Oczywiście jak się później okazało, NIE. Podjechała super fura a z niej wyszedł Robert, który się troszkę spieszył do dzieciaków w szkole. Przed Robertem stanął ów chłopiec i poprosił go o wejście do szkoły, gdyż jest jego fanem. Robert wziął chłopca za rękę i wprowadził do szkoły. Tym chłopcem był mój syn, który mimo swojej nadpobudliwości psycho-ruchowej i problemów zdrowotnych oraz wyłączeniu społecznemu, gra w jednym z klubów gminy Leszno. Syn chce być taki jak on i widzę, że mimo ciężkiej harówki i walki z samym sobą, daje radę. Kiedyś powiedział mi po upadku, że nic się nie stało. Zobacz mamo Robert też miał kontuzję i daje radę bo mu w grze pomaga serce do tego co robi. Dlatego swoją osobą i zacięciem do walki zasłużył na to wyróżnienie. To jest wzorzec do naśladowania.


Gość

#5

2015-10-10 07:19

Robert był moim uczniem nieśmiałym, skromnym, zawsze przygotowanym do lekcji, osiągającym bardzo dobre wyniki w nauce. Bardzo ciężko pracował godząc naukę z treningami. Nie miał czasu na rozrywkę... Dziś jest człowiekiem SUKCESU. Bardzo się z tego cieszę i jestem z niego bardzo DUMNA

Gość

#6

2015-10-11 21:53

Jest wzorem do naśladowania dla tych młodych chłopców którzy chcą być tacy jak ON...


Gość

#7

2015-10-13 15:18

Dzięki Robertowi Polska gra
na Euro 2016.