Ratujmy lubelski żużel

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Ratujmy lubelski żużel


Gość

#51

2015-11-04 15:19

Jestem fanem żużla i jeśli jest możliwość i czas to oglądam na żywo zawody gdzie tylko moge, także w Lublinie, pozdrawiam i trzymaj kciuki za Speedway na Lubelszczyznie

Gość

#52

2015-11-04 15:54

kibicuję żużlowcom od dziecka i nie dopuszczam myśli,że w moim mieście może zabraknąć tej dyscypliny. !!!!!!

Gość

#53

2015-11-04 17:29

Bo lubię chodzić na żużel i mam nadzieję, że wspólnie go uratujemy! :)

Gość

#54

2015-11-04 17:56

Ponieważ żużel w Lublinie ma wspaniałych kibiców, tworzących wspaniały klimat, który przynosi chwałę waszemu miastu..

Gość

#55

2015-11-04 18:06

DLACZEGO ZNAJDŻ DRUGI TAKI ZARZĄD PRACUJĄCYCH ZA DARMO I JESZCZE DO TEGO DOPŁACAJĄ

Gość

#56

2015-11-04 18:06

Kocham żużel popieram klub z Lublina.
tomek

#57

2015-11-04 18:08

Dla żużla w Lublinie TAK, dla obecnego zarządu NIE!!!


Gość

#58

2015-11-04 18:26

Dlatego, że jestem wielbicielką speedway'a od 44 lat i nie wyobrażam sobie, żeby w moim życiu jego zabrakło.

Motor Lublin

#59 Re:

2015-11-04 18:48

#16: krynston -  

 Witam Cie Kolego .Zapraszam cię do klubu po 11.11.2015 na spotkanie członków założycieli klubu. Powołamy cię na członka zarządu i zaproponujemy Twoją osobę na prezesa klubu, będziesz miał okazję się wykazać w szukaniu sponsorów rozmowach z nimi innymi sprawami zwizanymi z klubem zawodnikami a równiez do rozmów z Prezydentem Żukiem. Bedzieszmógł tez oplacic ludzi którzy pomagaja w klubie w stosunku do zajmowanego stanowiska (wszyscy którzy pracowali w klubie pomagali prezesowi Zającowi wraz z prezesem na czele pracowali charytatywnie nie biorac zza swój wklad prace poswiecony czas  który mogli by poswiecic rodzinie pensji bo robili to bo żużel jest ich pasją i z checi pomocy klubowi) wiec przestan pierdolic takie głupoty o grengoladzie agonni itd Zapraszamy serdecznie na walne zebranie .

Motor Lublin

#60 Re:

2015-11-04 18:50

#57: tomek -  

 Witam Cie Kolego .Zapraszam cię do klubu po 11.11.2015 na spotkanie członków założycieli klubu. Powołamy cię na członka zarządu i zaproponujemy Twoją osobę na prezesa klubu, będziesz miał okazję się wykazać w szukaniu sponsorów rozmowach z nimi innymi sprawami zwizanymi z klubem zawodnikami a równiez do rozmów z Prezydentem Żukiem. Bedzieszmógł tez oplacic ludzi którzy pomagaja w klubie w stosunku do zajmowanego stanowiska (wszyscy którzy pracowali w klubie pomagali prezesowi Zającowi wraz z prezesem na czele pracowali charytatywnie nie biorac zza swój wklad prace poswiecony czas  który mogli by poswiecic rodzinie pensji bo robili to bo żużel jest ich pasją i z checi pomocy klubowi) wiec przestan pierdolic takie głupoty o grengoladzie agonni itd Zapraszamy serdecznie na walne zebranie .


Gość

#61

2015-11-04 19:26

jest jak najbardziej słuszna jeżdżę na wszystkie mecze w lublinie wraz z żoną i dziećmi choć mieszkam 80 km od lublina i nie wyobrażam sobie braku żużla w lublinie

Gość

#62

2015-11-04 19:35

Kocham sport żużlowy i nie pozwole na to , żeby kolejny ośrodek żużlowy "zamknął" się znowu na jakiś(nie wiadomo ile)czas!!

Gość

#63

2015-11-04 19:37

Siema Motoziomy.
Podpisalem petycje gdyz jestem kibicem zuzla i bede zawsze wspieral ten sport.Jezeli chodzi o kase to nie popieram zadnych ogloszen duzych czy malych. Chetnie wesprze klub finansowo ale tylko wtedy gdy bede pewny ze pieniadze beda przeznacone na ratowanie zuzla . Pozdrawiam i trzymam kciuki za pomoc od miasta. Jezeli miasto pomoze to ja tez. Dariusz Oleszczynski Londyn

Gość

#64

2015-11-04 22:39

Nie można dopuścić, by zniknął z mapy kolejny ośrodek żużlowy w Polsce. Liczba kibiców na ostatnich meczach międzynarodowych w Lublinie świadczy o tym, że ten sport jest w mieście i regionie potrzebny. A piłkarki ręczne, z całym szacunkiem, w Lidze Mistrzyń przez tyle lat w zasadzie statystowały...
Motor Lublin

#65 Re:

2015-11-05 08:26

#64: -  

 Dokładnie kolego ale prezydent woli pchać w nie pieniadze a zostawiając zużel na lodzie  , taki zastrzyk pieniązków jak Prezydent dał Selgrosowi czyli 2mln złotych , jak by dostał Motor  takla kase to było by zupelnie inaczej , a tak klub dostaje marne grosze albo ich wogóle nie dostaje .

fanka

#66

2015-11-05 09:40

To były skandal gdyby miasto nie zadbało o to by sport jakim jest żużel nie istniaj w tym mnieście!!!!


Gość

#67

2015-11-05 10:51

Dlaczego Podpisałem? Bo Lublin należy do Naszej Żużlowej Rodziny.
c87

#68

2015-11-05 10:52

Kocham żużel. Ale cięzko mi ratować coś, czego szczytem ambicji jest utrzymywanie się w pierwszej lidze. Dlatego w ogólnie nie chodze na lubelski żużel. Ludzi jak ja podejrzewam, że jest więcej. Dlatego zróbcie coś, żeby Lublin celował w top3 extraligi, a nie jak wyżej powiedziałem, w coś, na co ciężko się patrzy. Pewnie moje marzenia są nie realne - trudno. Siebie nie zmienie :) Pozdrawiam.

krynston

#69 Re: Re:

2015-11-05 11:40

#60: Motor Lublin - Re:  

Nie chce mi się po raz kolejny tłumaczyć- rozmawialiśmy już o tym raz czy dwa. Nie wydaje się wam (zarządowi), że coś tu nie działa? Nie macie poczucia, że tak dalej nie pociągniecie? Nie wiem co zarząd robi obecnie ale jak już nową stronkę odpaliliście na fejsie to może trzeba jakiś update dla kibiców zrobić? Jakiś plan działania jest czy "go with the flow" i czekamy na cud? Podzielcie się z nami to może zmieni się nastawienie kibiców do klubu. Wbrew wcześniejszemu postowi podpisałem petycję- spłaćcie te długi i życzę powodzenia.


Gość

#70

2015-11-05 12:10

Żużel to jeden z najpiękniejszych sportów. Chyba jedyny, w którym zawodnicy tak wiele ryzykują.
Ratujmy to, co jeszcze można uratować!
JED, GKS WYBRZEŻE
Ja

#71 Re: Re:

2015-11-05 13:28

#59: Motor Lublin - Re:  

 Widać jaki jest poziom "zarządu" po słownictwie. Trochę kultury!

krynston

#72 Re: Re: Re:

2015-11-05 14:10

#71: Ja - Re: Re:  

 Niestety tak wygląda dyskusja. Mówi się o tym, że miasto i kibice są największymi sponsorami. Czyli jestem sponsorem i zasiliłem klub gotówką będąc na meczach w tym sezonie. Niestety nie mam prawa krytykować ani wyrażać własnego zdania.


Gość

#73

2015-11-05 16:31

Bo żużel jest nam potrzebny. To historia, tradycja i wizytówka miasta Lublin. Czy klub żużlowy też ma mieć deficyt w budżecie około 3 mln złotych aby dostać wsparcie z miasta?
Motor Lublin

#74 Re: Re: Re:

2015-11-05 20:53

#71: Ja - Re: Re:  

 Nie jestem członkiem zarzadu tylko pisze jak jest 


Gość

#75

2015-11-05 21:41

Jestem fanem speedwaya od dziecka wspólnie z całą rodziną jeździmy kibicować Motorowi niech tak zostanie... Pozdrawiam