Odwołanie Andrzeja Dudy z urzędu prezydenta RP za złamanie konstytucji RP.


Gość

#51

2015-12-30 20:23

Andrzej Duda nie jest moim prezydentem. Uważam że najszybciej jak tylko można trzeba przerwać tę farsę w wykonaniu PiS-u. Tylko żeby się nic nie stało J. Kaczyńskiemu bo trzeba będzie udostępnić miejsce na Wawelu. Pospieszmy się bo zrobią tak że andrzej Duda nie będzie musiał rozpisać wyborów za cztery smutne lata.

Gość

#52

2016-01-13 11:42

Demokracja to jeden z głupszych systemów - wiekszość niedouczonych ma stanowić prawo? Nie wyrażam zgody na to by grupa szabrowników mienia narodowego, działaczy PZPR, układowców z magdalenki stanowili dla mnie prawo.

Czym się tak fascynujecie - konstytucja jest tylko spisem frazesów dla maluczkich, jednocześnie w pewnych zapisach godząca w interes narodowy. Powymacyjcie ją sobie przed skorumpowanym wymiarem niesprawiedliwości to zobaczycie jaką ma wartość. Konstytucja to tylko pewna umowa społeczna co tu bronić.

Ci bardziej inteligentni i tak wiedzą, że nie jest to jakaś wyimaginowalna walka o wolność tylko prostacki ryk tych odrywanych od koryta.

Z litości pominę frazes 'gdze byli obrońcy demokracji gdy.......( długa lista łamania konstytucji w imię interesu pewnych gróp wpływu), wy OBROŃCY wiecie dla kogo pracujecie i o co tak naprawdę walczycie.

Proponuję zgłosić się do sponsorów o większe datki bo jak widzę nawet na troling was nie stać.


Gość

#53 Re: Re: Re: Re: bzdurna na petycja

2016-01-13 11:58

#50: justyna sobczak - Re: Re: Re: bzdurna na petycja 

 Jak dobrze pamiętam to za Komarowskiego za uwłaczanie prezydentowi faceci w czarnych kominiarkach wpadali o czwartej nad ranem do i sadzali w izolatkach. Likwidowali też 'demokratycznie' strony internetowe itd.

Pani Justyno proszę już zacząć spać w ubraniach.

A teraz mamy już taki faszyzm że hej. O 19 godzina policyjna

Pan Prezydent został wybrany przez większość społeczeństwa i proszę to uszanować.

PS. Od Pisu jeszcze nie dostałem grosza ale widzę, że wam sponsorzy też się wykruszyli


Gość

#54

2016-01-25 11:05

Trochę wstyd mi było podpisywać się pod petycją, której treść zawiera błąd ortograficzny, jednakże z samą treścią zgadzam się