Nie dla finansowej dyskryminacji uczniów edukacji domowej

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Nie dla finansowej dyskryminacji uczniów edukacji domowej


Anonymous

#26 Re: edukacja domowa

2016-01-05 17:16

#8: mamy - edukacja domowa 

 Witam Panią, 

czy mogłabym prosić o skontaktowanie się ze mną mejlowo?

 

Pozdrawiam

EwaJUrkiewicz

edudom@interia.pl


Gość

#27

2016-01-06 18:31

Moje dziecko pracuje w systemie nauczania domowego. Polecam ten sposób kształcenia dla każdego dziecka.

Gość

#28

2016-01-06 18:34

podpisalam te petycje gdyz edukacja,szczegolnie ta proponowana przez BUKOWY DOM jest unikatowa i powinna byc wspierana przez Rzad i Organy Oswiatowe. Dzieci/ Mlodziez to fundament Kraju i Globalnej Przyszlosci .Mysle,ze w tym sposobie Domowej Edukacji lezy sekret rozwoju talentow we wszystkich dzieciach. Tymczasowo przebywam w UK gdzie Domowa Edukacja jest BARDZO INTENSYWNIE wspomagana i systematycznie dofinansowywana! JSM! Malgorzata Marshall
(y) (yn)

Gość

#29

2016-01-09 09:24

Byłam dzieckiem które bardzo źle znosiło naukę w szkole systemowej, pomimo dobrych wyników nauce. Teraz sama mam córeczkę której jeszcze nie obejmuje obowiązek szkolny, ale chciałabym mieć w przyszłości jakąś alternatywę dla klasycznego sposobu nauczania. Przez zabieranie dotacji niestety tą szansę mi się odbiera. Wiem jedno, że jeśli moja córka będzie tak samo źle się czuła w klasycznej szkole jak ja to na pewno znajdę dla niej inną formę nauczania niezależnie od sytuacji...

Gość

#30

2016-01-09 20:44

chcę mieć wybór

Gość

#31

2016-01-10 17:18

Uważam, że rozporządzenie z 22 grudnia 2015 r. w sprawie sposobu podziału części oświatowej subwencji dla uczących się poza szkoła, jawnie narusza artykuł 70 konstytucji w punktach 1-4 i prawa moich dzieci do równego dostępu do nauki. Powszechna subwencja powinna być jednolita pomimo różnego sposobu jej wykorzystania. Rozporządzenie wyżej wspomniane jest kolejny bublem prawnym gwałcącym podstawowe zasady potwierdzone konstytucją. Wzywam do uchylenia powyższego rozporządzenia.

Gość

#32

2016-01-10 23:32

Chcę mieć wpływ na wychowanie moich dzieci,chcę nauczyć je samodzielnego myślenia i twórczej pracy,chcę by moje dzieci dobrze wykorzystały czas na zabawę i naukę.

Gość

#33

2016-01-12 21:54

Jestem swiadoma ile dobrego przynosi dzieciom edukacja domowa. Widze jak funcjonuje system nie tylko edukacyjny (indoktrynacyjny), jakie ksztaltuje On spoleczenstwo i marzy Mi sie lepszy Swiat ze szczesliwymi , radosnymi, wolnymi ludzmi.