DO PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT SCHRONISKOWYCH!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji DO PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT SCHRONISKOWYCH!


Gość

#126

2016-01-22 11:33

Ponieważ decyzje Miasta nie mogą być w sprzeczności z tym czego oczekują jego mieszkańcy. Ponieważ to bulwersujące oraz bez żadnego uzasadnienia merytorycznego decyzje. Ponieważ jak zwykle decyzje urzędników podejmowane w ciepłym biurze, odbijają się tyko negatywnie na zwierzętach, które same nie mogą się obronić przed bezmyślnością ludzi!

Gość

#127

2016-01-22 12:06

Wolontariusze w schronisku muszą być!!!! zawsze i o każdej porze, tak jest na całym świecie!!! I to oni wiedzą najlepiej co zwierzakowi potrzebne bo są z nim najwięcej i z własnej woli, to ich powinno się pytać, co zwierzakowi potrzeba. A poza tym - znam kilku kaliskich wolontariuszy, są wspaniali, ufam im, nawet tym nieletnim, którzy teraz mogą tylko głaskać psy przez kraty... to skandal!!!!!

Gość

#128

2016-01-22 12:08

przecież to jakaś paranoja . Wolontariusze to skarb dla psów w schroniskach a to co sie dzieje obecnie w Kaliszu to jakieś "państwo w państwie" .
min. grożenie Policją bo wolontariusz chce wody dolać lub słomy dołożyć ???

Gość

#129

2016-01-22 12:30

Ludzie którzy kochaja zwierzęta , maja prawo im pomagać, kazde schronisko powinno dbać o WOLONTARIAT, o kontakt psów z ludźmi i innymi psami, bez socjalizacji, nie maja szans na adopcję, co się równa bez wolontariatu. Pracownicy w żadnym schronisku nie maja czasu na spacery, przytulanie, dawanie odrobiny miłości tym zwierzakom, czasem pierwszy raz w ich życiu !!! Wykonują tylko prace zaspokajające ich bytowe potrzeby. SCHRONISKO TO NIESTETY WIĘZIENIE ZA NIEWINNOŚĆ !

Gość

#130

2016-01-22 13:24

Ponieważ jestem wolontariuszką w innym schronisku i wiem dobrze jak bardzo potrzebują nas mieszkające w nim psy. Jak na nas czekają, jak nas witają. Jak nas potrzebują

Gość

#131

2016-01-22 13:28

Skoro oswoiliśmy zwierzęta naszym obowiązkiem jest pomoc i opieka.

Gość

#132

2016-01-22 13:57

Bo wierze w to ze ktoś się tym zajmie i miedzy psy wpuści ludzi którzy do tego doprowadzili nie na długo tylko na parę dni.
Anna

#133 Re:

2016-01-22 15:32

#1: - Bo chodzi o dobro zwierząt, a przy nowym "kierowniku" te zwierzęta są krzywdzone.


Gość

#134

2016-01-22 16:10

psy to nie pluszaki są jak ludzie i potrzebują ciepła.

Gość

#135

2016-01-22 17:17

W schronisku kaliskim jest obóz koncentracyjny dla zwierząt od kiedy posadę objął nowy kierownik. Jest albo głupi albo jest psychopatą a tacy chętnie lokalizują się w takich miejscach, jak schroniska czy domy dziecka i pastwią się do woli. Opieka weterynaryjna jest najgorsza z możliwych, weterynarz jest brudasem i stosuje jedna igłę do robienia zastrzyków wielu kotom{widziałam}. Jest jak za Bogaczyka tylko, że tamten wpuszczał wolontariuszy i pozwalał na leczenie sponsorowane przez opiekuna. Prezydent popisał się przejęciem schroniska, a jego nieudolnośc aż razi. Wstyd, brać się za coś o czym nie ma się zielonego pojęcia. Ale polityk.

Gość

#136

2016-01-22 17:47

Kocham zwierzęta i nie rozumiem czemu kierownikiem zostaje ktoŝ kto nie chce im pomóc.

Gość

#137

2016-01-22 17:54

Podpisałam petycję ponieważ jestem zwierzolubem i los zwierząt nie jest mi obojętny. jestem również wolontariuszem w schronisku w pabianicach i wiem jak ważna jest praca wolontariuszy w schronisku. trzymam kciuki za sukces

Gość

#138

2016-01-22 18:47

Nie mogę już dłużej znieść i tolerować bezdusznej głupoty tzw"właścicieli schroniska.Moje życzenia dla nich.To by a starość spotkał ich ten sam los + drewniana miska.

Gość

#139

2016-01-22 19:32

Ponieważ każdej żywej istocie należy się miłość,ciepło i szacunek.Zwierzęta które są w schronisku nie są tam z własnej winy,to my ludzie jesteśmy za to odpowiedzialni.


Gość

#140

2016-01-22 20:37

porostu te zwierzaki schroniskowe mówią poprzez nas wolontariuszy, my potrzebujemy kogoś bliskiego naszemu sercu ,kto dbał o nas całe te lata bezinteresownie aby żyło się nam w tych warunkach tak dobrze jak to tylko możliwe !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nowe władze pozwólcie , przecież my psiaki tak KOCHAMY WAS LUDZI NAPRAWDĘ

Gość

#141

2016-01-22 20:51

Bo wolontariusze mają racje.

Gość

#142

2016-01-22 21:16

Żeby uratować to co dobrze robione....

Gość

#143

2016-01-22 22:20

Schronisko powinno być bezpiecznym schronieniem zwierząt, do momentu adopcji.Pies, kot czy inne zwierzę powinno być tam pod opieką odpowiedzialnych ludzi, którzy pomogą mu przetrwać traumę bezdomności.To za nasze pieniądze są prowadzone schroniska i dlatego żądam bezpiecznego schroniska.

Gość

#144

2016-01-23 06:35

Wolą mieszkańców jest pomagać tym zwierzętom,więc miasto powinno tę wolę uszanować,w końcu to z ich pieniędzy pochodzi budżet miasta.A zwierzętom należy się pomoc bo przez ludzi znalazły się w niedoli.A nowy kierownik,jeśli się do pracy w schronisku nie nadaje,bo ważniejsze dla niego drętwe przepisy od dobra zwierząt,niech zmieni miejsce pracy-bo do tej nie ma serca,ani sumienia.


Gość

#145

2016-01-23 08:08

Los zwierząt jest dla mnie bardzo ważny. Zawsze podziwiałam pracę wolontariuszy pracujących w schroniskach. Nie rozumiem decyzji nowego kierownika, ale wiem że znalazł się na tym stanowisku przypadkiem i nie jest to jego powołaniem. Brzydzi mnie jednak to z jaką łatwością przychodzi mu niszczenie ciężkiej pracy wolontariuszy i jak bardzo obojętny jest na los swoich nowych podopiecznych. W zamkniętych schroniskach dzieją się straszne rzeczy. Boję się, że nowy kierownik dąży do znęcania się nad zwierzętami.

Gość

#146

2016-01-23 08:33

Pozwólcie wolontariuszom działać dla dobra porzuconych ,maltretowanych zwierząt.nie niszczcie tego co dobre.

Gość

#147

2016-01-23 09:35

Objęcie stanowiska kierownika nie oznacza mianowania na Pana Boga

Gość

#148

2016-01-23 10:08

To jest bardzo zyciowy pomysł. Działanie holistyczne, które ogranicza cierpienie i uspołecznia. Popieram. Podejmujmy konstruktywne decyzje :)

Gość

#149

2016-01-23 10:52

Codziennie obserwuję pracę wolontariuszy. Bez nich nie ma życia dla zwierząt w schroniskach. Nie ma spacerów, nie ma socjalizacji, nie ma dobrego podejścia medycznego. Wolontariat musi być!!!

Gość

#150

2016-01-23 11:00

Czyżby nowe kierownictwo miało coś do ukrycia ? i dlatego nie chce wpuścić wolontariuszy?