STOP DRASTYCZNYM ZDJĘCIOM PRO-LIFE'U NA TERENIE STARÓWKI W TORUNIU

dark880

#26 Re:

2016-06-09 06:37

#9: -  

 Jakim prawem generalizujesz pisząc, czy troszczymy się o prawa zamordowanych dzieci? W mojej rodzinie (a liczy kilkadziesiąt osób) nikt nie dopuściłby takiej myśli, aby odebrać życie dziecku poczętemu i dlatego mamy oglądać zdjęcia, które są niemiłe nawet dla dorosłych. Weźcie się do uczciwej pracy, zróbcie, albo adoptujcie sobie dzieci i zapewniam, że będziecie mieli co robić. Osobiście mam 5 dzieci. I takie głupie zachowania nie przychodzą mi jakoś do głowy - wstyd.

zniesmaczony

#27 Re: Re:

2016-06-09 06:41

#20: - Re:  

 Bo mamy chore Państwo i chore przepisy, które nie dają możliwości wziąć za ryj takiego kretyna i wywieźć go z tymi banerami do lasu. Niech sarnom i zającom pokazuje. Podkreślam, tym kretynom brakuje zajęcia. Do roboty by się wzięli. Jak są za rodzeniem dzieci w każdym przypadku nawet z zagrożeniem życia i zdrowia ich i matki to niech jadą do hospicjum dla takich dzieci i tam się wykażą, albo niech adoptują z 5-kę takich. Zajęcia będą mieli po dziurki w nosie.


Gość

#28

2016-06-09 06:47

Uważam, że na wszystko jest miejsce i pora. Takie zdjęcia powinny być udostępnione na wystawach (z ostrzeżeniem o drastyczności), dla osób, które chcą je oglądać. Nie można zmuszać często Bogu ducha winnych osób do oglądania zdjęć na które nie mają ochoty patrzeć.

Toruński stańczyk

#29 Re:

2016-06-09 06:52

#1: -  

 Jakich ludzkich?Ludzi nie można legalnie zabijać.To nie są ludzie to płody.


Gość

#30

2016-06-09 07:26

Uwazam , ze zdjecia tego typu nie maja miejsca na ulicach , podobnie jak ublizanie ludziom , ktörzy maja inne poglady.

Gość

#31

2016-06-09 07:28

Ponieważ używanie tych zdjęć jest zwykłą manipulacją i grą emocji, a nie merytoryczna dyskusją
bez nicka

#32 Re: Re:

2016-06-09 07:29

#10: Agata - Re:  

 Myślałem, że naziśći już wymarli. A oni wciąż są wśród nas i godzą się na zabijanie chorych ludzi. Eugeniki ciąg dalszy :(


Gość

#33

2016-06-09 07:47

Nie zgadzam się z taką formą agitacji.
Toruński stańczyk

#34 Re:

2016-06-09 08:26

#31: -  

 Racja powinniśmy rozpocząć akcję edukacyjną na szeroką skalę i pokazać dzieciom jak naprawdę wygląda aborcja.Należy ten temat odmitologizować.Przecież to prosty,zwykły i powszechny zabieg a kobiety po nim odczuwają ulgę.Nie można dać się zastraszyć antyaborcyjnym fanatykom i kolaborującym z tymi mizoginami poroduktom kobiecopochodnym.

gość

#35 Re: Re: Re:

2016-06-09 08:27

Widzę, że niektórzy z uporem nie chcą zrozumieć treści petycji - tu nie chodzi o zgodę na aborcję. Wśród podpisujących są także osoby, którzy się jej mocno sprzeciwiają. Istotą petycji jest brak przyzwolenia na taką formę agitacji w przestrzeni miasta. To wszystko. A ubliżanie komuś od nazistów jest ponizej jakiegokolwiek poziomu.

v

#36 Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 08:31

#35: gość - Re: Re: Re:  

 Autorami petycji są osoby aktywnie zbierające podpisy pod projektem ustawy zezwalającym na dokonywanie tzw.aborcji na życzenie do 12 tygodnia życia prenatalnego dziecka.

gość

#37 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 08:48

A ja mówię o podpisujących - między innymi o mnie. Jestem przeciwna zarówno aborcji, jak i tak wstrętnej agitacji. Mam dosyć tego terroru. To kwestia poziomu. Proszę czytać ze zrozumienieniem. 

v

#38 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 09:16

#37: gość - Re: Re: Re: Re: Re:  

Terrorem nazwać należy tzw.aborcję a wstrętną agitacją tą petycję i próbę zamykania ust ludziom którzy pokazują o co tak naprawdę chodzi autorom petycji równocześnie zbierającym podpisy pod tzw.aborcją na życzenie. Ci ludzie boją się tych zdjęć ponieważ pokazują one co tak naprawdę dzieje się w zaciszu gabinetów,jest legalne i w dodatku refundowane przez wszystkich podatników.Zdjęcia trochę kolidują z hasłem "PRAWO do decydowania o SOBIE - TAK"?Co?Zgadza się to kwestia poziomu jak to tak pokazywać legalne,opłacane przez podatników zabijanie i to na ulicach pokazujcie sobie w lesie aby dalej można to było przez nikogo niepokojonym robić.Przecież klinika to takie miłe miejsce przyjazne dla kobiet za drobną opłatą dostanie się nawet szklankę mleka i ciasteczka tuż po.


Gość

#39

2016-06-09 09:30

Zdjęcia te są tendencyjne, niezgodne z rzeczywistością (to przerobione w Photoshopie zdjęcia dojrzałych płodów, a nie kilkutygodniowych blastozygot. Ponadto zabiegi "rozrywania" zarodków nie mają miejsca! Dziś przyjmuje się odpowiednie tabletki lub zarodek zasysa. Walczmy z kłamstwem i pro life'ową propagandą.

Gość

#40

2016-06-09 09:33

Nie ma potrzeby ,żeby epatować drastycznymi zdjęciami wszystkich.Odstraszanie turystów też nie jest dobrym sposobem na kształtowanie normalnych relacji społecznych.
Toruński stańczyk

#41 Re: Re: Re:

2016-06-09 09:34

#27: zniesmaczony - Re: Re:  

 Szanowny Panie ja również jestem tym wszystkim głęboko zniesmaczony uważam podobnie jak większość obywateli że kobieta ma prawo usunąć te chore/uszkodzone i niechciane płody.Czuję się zatem (to chyba jasne) zwolniony z wizyty w hospicjum i adoptowania 5-tki niechcianych.A oni no cóż jest dokadnie tak jak Pan napisał...jak im tak bardzo zależy niech łażą po hospicjach i adoptują.

gość

#42 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 09:36

Myślenie o innych ludziach to lustro własnego umysłu, własnych lęków. Czarno-biały świat generują schematyczne umysłowości. Rzeczy nie do wyobrażenia pozostają wtedy poza horyzontem. To chyba nieuleczalne. Możecie niszczyć psychikę małych dzieci, które niewiele z tego rozumieją, których podobno tak bronicie, mahając tymi banerami. Możecie rzucać inwektywy i wyzywać ludzi od nazistów, ponieważ w waszych głowach rozrasta sie tylko myśl - kto nie chce patrzec, to pewnie jest winny. Marne to i płytkie. Jedno jest jednak pewne - podlegacie prawu, jeżeli nie potraficie zmierzyć się ze samym sobą, poddać problem refleksji. 

pp

#43 Re:

2016-06-09 09:51

#39: -  

 Tu są potwierdzenia autentyczności zdjęć http://www.abortionno.org/lawsuits/verifying-photograph-authenticity/ tu filmy wykonane kamerą endoskopijną żywych dzieci z podziałem na ich wiek prenatalny http://www.ehd.org/movies.php?mov_id=30 tu metody aborcji pierwszej lepszej kliniki w USA wraz z podaniem ceny http://www.hopeclinic.com/the-abortion-pill-610-weeks/

e

#44 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 09:52

#38: v - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Bezładny słowtok, z którego można jedynie wychwycić niechęć do zrozumienia petycji. Jeżeli zakłada Pan, że można bezkarnie epatować agresją, nękać w przestrzeni publicznej niewinnych ludzi, w tym małe dzieci, to proszę się liczyć z konsekwencjami prawnymi i z odzewem innych osób.


Gość

#45

2016-06-09 09:58

Bo nienawidzę sekciarzy.
e

#46

2016-06-09 10:00

W narracji zwolenników banerów dominuje myśl "Cel uswięca środki" i odwracanie uwagi od treści petycji. Ten sposób myślenia zbliża ich do wyznawców islamu. Nie można pozwolić na takie traktowanie obywateli.

kl

#47 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 10:03

#44: e - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Wystawy i pikiety są w 100% legalne i zgodne z prawem ale oczywiście ma Pani prawo zgłaszać swoje wątpliwości do odpowiednich organów i podpisywać dowolną petycję.Aby lepiej Pani zrozumiała ten "słowotok" w nagłówku komentarzy jest nr postu do którego autor się odnosi.

:)

#48 Re:

2016-06-09 10:18

#24: -  

 Ta fundacja nie ma nic wspólnego z kościołem

gość

#49 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 10:18

Doskonale widać, do którego postu ów post się odnosi. Pisząc "słowotok", miałam na mysli, że autor pisze bez ładu i składu, nie przestrzegając zadsad j.polskiego i zwyczajnej kultury - czyli krzyczy. Pod wpływem ślepych nieobiektywnych emocji powstają takie "słowotoki". A co do prawnego statusu - epatowanie takimi formami wizualnymi w przestrzeni publicznej jest nielegalne. Legalne byłoby w przestrzeni zamkniętej opatrzonej informacją "+18". 

gość

#50 Re: Re:

2016-06-09 10:23

Ale ucieleśnia jego poglądy. Jednak chyba w jakiejś wynaturzonej formie. Istotą chrzescijaństwa (niestety chyba obecnie wynaturzonego) jest empatia, życzliwość i dialog. Właśnie tych wartości w tej agresywnej propagandzie prolife'owców brakuje. 




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...