STOP DRASTYCZNYM ZDJĘCIOM PRO-LIFE'U NA TERENIE STARÓWKI W TORUNIU

Tetetka

#51 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 10:29

#49: gość - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Powinna Pani zatem złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa bądź wykroczenia.Lub pozwać autorów.A oprócz tego że nie podoba się Pani forma i autor/autorzy to odniesie się Pani w jakiś inny sposób?


Gość

#52

2016-06-09 10:55

W miejscu publicznym nie powinno się eksponować zdjęć o treści makabrycznej. Jak wytłumaczyć małym dzieciom ich przekaz?
Toruński stańczyk

#53 Re:

2016-06-09 11:05

#52: -  

 Ja bym się tak bardzo nie przejmował tym oszołomstwem.Należy tłumaczyć że to małpie płody lub w taki sam sposób jak w przypadku psa rozjechanego na drodze.


Gość

#54

2016-06-09 13:04

Byłam na wycieczce z 5 letnią córką w Toruniu i niestety byłyśmy świadkiem tej pikiety a co za tym idzie zdjęć które są drastyczne i to bardzo. Bylam oburzona, że ktoś na to pozwolił. Mi dorosłej osobie widząc je było wręcz "niedobrze", chroniąc swoją córkę nie życzę sobie, żeby ktoś narzucał spacerując po pięknej Starówce takie zdjecia do ogladania. Szanuje poglądy innych, niech pikietują ale nie w taki sposób.
Mag

#55 Re:

2016-06-09 13:09

#54: -  

 Bardzo słusznie że się Pani oburza bo jest na co.Tylko proszę nie nienawidzieć listonosza za przyniesienie złego listu.


Gość

#56

2016-06-09 13:11

Co prawda nie jestem mieszkanką Torunia, ale podczas mojej ostatniej wizyty w tym mieście trafiłam na taką demonstrację - nie dość, że piękne miejsce zostało zaśmiecone wspomnianymi zdjęciami (nieadekwatnymi do tego, jak aborcja naprawdę wygląda), to panował tam duży hałas, a przechodnie byli nękani przez osoby zbierające podpisy. To bardzo negatywnie wpływa na wizerunek miasta, które zraża w ten sposób turystów.

Gość

#57

2016-06-09 13:38

Wczoraj zetknęłam się z tym zjawiskiem na toruńskim Rynku i byłam oburzona.

Gość

#58

2016-06-09 13:50

Zdjęcia są drastyczne i nie powinny być umieszczane w miejscu publicznie dostępnym. To wizualna przemoc.
gość

#59 Re: Re:

2016-06-09 15:01

Posługując się tą nadmuchaną metaforą: Jeżeli listonosz jest niezrównoważony, to wrzuca listy, gdzie popadnie, również wręcza je maluchom. Tak robią odpowiedzialni ludzie? Chyba raczej oszołomy. W Internecie i TV są opatrzone trescią +18. 


Gość

#60 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 16:30

Zbierajcie sobie Państwo podpisy nikt WAM tego nie zabrania. Ale forma gwałtu przez oczy i uszy jest nie do zaakceptowania nawet przez ludzi wierzących. I pracujących na Starówce. Ale ja mam pytanie jakie to pieniądze podatników ida na legalną aborcję.... która tak na dobrą sprawę nie funkcjonuje. Na nielegalną aborcję kobiety wydają z własnej kieszeni.


Gość

#61

2016-06-09 16:33

Coś odrażającego i obraza Boga
Ab

#62 Re: Re: Re:

2016-06-09 16:33

#59: gość - Re: Re:  

 List został wrzucony do właściwej skrzynki o czym świadczy petycja zatroskanych o los dzieci zwolenników ich mordowania przed urodzeniem.Ponieważ autorzy i osoby wspierające tą petycję w większości nie są neutralnymi "oburzonymi" przechodniami tudzież innymi fikcyjnymi turystami lecz osobami aktywnie zbierającą podpisy za aborcją na życzenie.Mylę się?Zgadzam się trzeba być niezłym oszołomem żeby pisać petycję o okrucieństwie plakatów jednocześnie zbierając podpisy aby to co przedstawiają można było robić na życzenie.Co do wpływu na dzieci są odpowiednie opinie psychologiczne na ten temat.Organizatorzy są w ich posiadaniu.I tak...odpowiedzialni ludzie robią wszystko na co pozwala im prawo aby powstrzymać terror i barbarzyństwo jakim jest aborcja.Zwłaszcza jeżeli pozostaje legalna.

ff

#63 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 16:46

#60: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

W 2014 r. rozliczono 1812 legalnych aborcji - wynika z danych udostępnionych PAP przez NFZ. Źródło
 Proszę uprzejmie.Gwałtem jest legalne zabijanie ludzi przed urodzeniem z powodu ich istnienia bo w niczym nie zawiniły.Wiara nie ma tu nic do rzeczy.

gość

#64 Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 16:55

Beznadziejne metafory "z listami" nic nie pomogą. Petycja jest reakcją na wchodzenie z brudnymi buciorami w życie innych ludzi. Tacy "wielcy" głośno szczekający obrońcy uważają, że niczego nie wolno im narzucać nawet w ramach obowiązujacego prawa, ale oni to już innym mogą. To filozofia Kalego, ale czego się tutaj spodziewać po fanatykach, na pewno nie mądrości. Pozostaje obrona przez prawo.

gość

#65 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 16:58

 Do tego dążą "obrońcy". Pozbawieni empatii, przyzwoitości, honoru, refleksji, ślepo zapatrzeni w doktrynę: 

http://swiat.newsweek.pl/latynoskie-pieklo-kobiet,11357,1,1.html  

h

#66 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 17:18

#65: gość - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Co do Nikaragui się nie odniosę nie posiadam żadnych danych a wobec rewelacji AI(wszak to organizacja od lat proaborcyjna) jak i HRW czyli jakiś klon HFPCz jestem mocno sceptyczny ponieważ jeśli opisują sprawy jak w przypadku Salwadoru to dziękuję postoję.Co do Salwadoru i owszem mogę się odnieść więcej do poczytania tutaj wraz z konkretnymi źródłami a nie "publicystyką".

g

#67 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 17:20

#64: gość - Re: Re: Re: Re:  

 Wystawy są organizowane w ramach obowiązującego prawa. To Pan/Pani próbuje komuś to prawo jak widać ograniczać.

gość

#68 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 17:35

Takie "wystawy" zgodnie z prawem organizowane są w odpowiednich do tego przestrzeniach z adnotacją +18. 

tt

#69 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-06-09 17:44

#68: gość - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 No to proszę iść zgłosić sprawę na policję lub pozwać organizatorów.A nie marnować czas pod petycją.

Jacek

#70 Aborcja to ludobójstwo

2016-06-09 19:28

Bardzo dobrze, że robią te pikiety w taki sposób. Aborcja to okrutne zabójstwo niewinnego człowieka.

Gość

#71 Re: Aborcja to ludobójstwo

2016-06-09 19:31

Ten komentarz świadczy o zupełnym niezrozumieniu treści petycji. 

v

#72 Re: Re: Aborcja to ludobójstwo

2016-06-09 20:25

#71: Gość - Re: Aborcja to ludobójstwo 

 Pani/Pana komentarz świadczy o zupełnym niezrozumieniu treści komentowanego komentarza :).


Gość

#73

2016-06-09 23:09

Zgadzam się z autorami petycji

Gość

#74

2016-06-10 07:04

mam skrajnie odmienne poglądy od Pro-Lifu
eryk

#75

2016-06-10 08:03

bo małe dzieci , nie powinny oglądać tak drastycznych scenl
niech kotole , pokazują to pedofilom w watykanie.



Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...