STOP DRASTYCZNYM ZDJĘCIOM PRO-LIFE'U NA TERENIE STARÓWKI W TORUNIU


Gość

#76

2016-06-10 08:29

Brak zrozumienia petycji. Ale ja z innej beczki. Preprezentuje partie w ktorej jesteśmy zwolennikami regulacji urodzin. Patrząc na to jak nasze społeczeństwo jak karleje i sie degeneruje przygotowaliśmy projekt ustawy o regulacji urodzin. Przyznam , że ingerencja w życie prywatne będzie znaczna. Liczba posiadanych dzieći to 1 po porodzie dobrowolna sterylizacja kobiet. jesli  kobieta by się jej nie poddała to Państwo by zastosowało środki przymusu w postac kary pozbawienie wolności do 2 do 5 lat, grzywny do 50.000 zł, utraty pracy, poddwyższenia podatku, czy braku miejsca w przedszkolu. A jak to by nie pomogło to wtedy sterylizacja z łapanki, jedziłby po mieści bus w który dokonywano by sterylizacji kobiet w warunakch uwałaszczjących godności ludzkiej. Dodam jeszcze że pod projektem zebraliśmy 200 tys podpisow i złożyliśmy go już w sejmie. A że mamy poparcie licznych posłów w tej kwestii to mamy nadzieje, że projekt przejdzie.

 


Gość

#77

2016-06-10 08:42

Z dwóch powodów. Pobocznym jest fakt, że jestem zwolenniczką aborcji w określonych przypadkach. Ale najważniejsze dla mnie jest, żeby usunąć ze starego miasta zdjęcia Hitlera, dzieci afrykańskich (gdzie nawet nie zauważyłam związku ze sprawą!) i całego tego grania na emocjach połączonego ze skandowaniem.

Gość

#78 Re:

2016-06-10 08:44

#76: -  

 Ha! A myślałam, że ktoś jest nie ludzki zabraniając kobietom decydować o sobie i dokonywać aborcji. Myliłam się ;)

 

DS

#79 Dajcie spokój

2016-06-10 09:40

 Petycja nic nie da, opinie psychologiczne mówią jasno, że krótkotrwały widok obrazu nie szkodzi dzieciom. Tylko dorosłym on nie pasuje, dzieci widza go inaczej. 


Gość

#80

2016-06-10 21:25

Jestem w ciąży. Absolutnie nie godzę się z pomysłem aborcji, jednak nie chcę by moje dziecko w przyszłości oglądało takie zdjęcia w miejscu publicznym!

Gość

#81

2016-06-11 06:22

Jestem przeciwko ograniczeniu praw kobiet

Gość

#82

2016-06-11 08:51

Czy ktoś ma kontakt do organizatorów petycji?

Gość

#83

2016-06-11 12:04

Uważam, że dzieci, które nie rozumieją jeszcze zjawiska prokreacji a także nie wiedzą też nic o rozwoju i możliwych uszkodzeniach płodu, nie są w stanie zdystansować się od obrazów pokazywanych przez fundacje Pro Prawo do Życia. My, jako ludzie dorośli, możemy wyrobić sobie pogląd na to, czy plakaty są manipulacją czy nie, a także wiemy, jak skomplikowana jest sytuacja kobiet, które dokonują aborcji. Dziecko nie rozumie jeszcze, że kiedyś samo będzie być może w sytuacji trudnego wyboru. Jedno, co odbiera z tych plakatów, to śmierć, krew i ból. Wystarczy wspomnieć sytuację, gdy dziewczynka, której katechetka w szkole opowiadała o aborcji, pilnowała w nocy swojej siostrzyczki, bo myślała, że rodzice ją zabiją. Dzieci nie rozumieją złożoności tego zjawiska. Uważam, że Fundacja Pro Prawo do Życia, próbując realizować swoje cele, zapomina o życiu i psychice dzieci już urodzonych, których dobro powinno nas interesować jako pierwsze.

Gość

#84 Re: Dajcie spokój

2016-06-11 12:07

#79: DS - Dajcie spokój 

 To chyba nie jest obraz krótkotrwały, gdy dzieciak stoi pod pomnikiem Kopernika z wycieczką i podczas słuchania wykładu przewodnika wciąż ma przed oczami ten paskudny plakat.


Gość

#85 Re: Re:

2016-06-11 12:17

#43: pp - Re:  

 Tyle że zdjęcia te pochodzą z innych czasów. Dziś zabiegi wyglądają inaczej. A w przypadku kobiet, które usuwają ciążę z powodu choroby płodu, jest to tak naprawdę poród wywołany farmakologicznie. Jest to i tak ogromne cierpienie, ale chyba i tak lepsze niż patrzenie na wielotygodniową bezcelową walkę dziecka np. pozbawionego czaszki.


Gość

#86

2016-06-11 12:35

Jestem zdecydowanie przeciw pokazywaniu takich zdjęć publicznie. Co mam powiedzieć dziecku? Jak wytłumaczyć co tam widzi? Z takich obrazów są dziecięce koszmary nocne.

Gość

#87

2016-06-11 13:13

Widziałam rodziny z dziećmi i zniesmaczonych turystów przechadzających się po starówce wśród makabrycznych zdjęc płodów, martwych skąpanych we krwi dzieci, zdjęc obozów zagłady i Hitlera, które aborcję porównują do mordów nazistowskich. Mówię stanowcze nie takiemu okrucieństwu w przestrzeni publicznej!


Gość

#88

2016-06-11 21:23

Szczerze to byłam w centrum w środę 8 czerwca z 4 dzieci i po prostu byłam wściekła.Kobieta darła się tak przez megafon że mi dziecko z wózku obudziła to jeszcze nie mogłam z dziećmi usiąść w ogródku i spokojnie zjeść lody.Kurczę mieszkam po drugiej stronie Wisły i rzadko jadę do centrum bo to cała wyprawa i koszt biletów nie mały to jeszcze spokojnie nie można było pochodzić.Ja gdybym mieszkała w tych komienicach obok to bym od razu do sądu sprawę zgłosiła o zakładanie ciszy i mojej prywatności. Rozumiem że to ważna sprawa ale niech sobie robią takie pikiety z dala od centrum gdzie dużo ludzi i dzieci zwiedza miasto.Ja sobie nie życzę żeby moje dzieci takie zdjęcia oglądały i słuchania nawiedzonej kobiety.Dziwie się że prezydent na to zgodę wyraża. To się nadaje do telewizji conajmniej. Nie spotkałam się z czymś takim w żadnym mieście i tu też tego nie chcę. Ciekawe czy nikt by nie reagował żeby np.prostytutki czy związki gejów czy lezbijek albo narkomanów też takie robili pikiety.Jaka to różnica? Każdy ma prawo się wypowiedzieć publicznie? Jestem zszokowana i najchętniej bym zgłosiła sprawę o zwrot kosztów i odszkodowanie że nie mogłam z dziećmi spędzić czasu w centrum.

Gość

#89

2016-06-13 13:50

Aborcja tak jak i porod to kwestie intymne, pikietowanie z obrazoburczymi transparentami nie dosc, zniesmacza to wg mnie mija sie z celem. Moze warto pomyslec o dzieciach, ktore sa, zyja i widza - takie obrazy z pewnoscia nie sa dla ich oczu. Ludzie, troche rozsadku!

Gość

#90

2016-06-18 12:44

Nie zgadzam sie , aby osoby o skrajnych pogladach zasmiecały przestrzeń publiczną Torunia . Plakaty które pokazują są obrzydliwym fotomontażem i osmieszają Toruń wobec turystów.

Gość

#91

2016-06-24 22:37

Podpisałam petycję ponieważ byłam świadkiem histerii małej dziewczynki, która na widok transparentu rozpłakała się straszliwie. Mama nie mogła jej uspokoic. Słyszałam też niedojrzałe komentarze dzieci, które tego dnia były na wycieczce silnej. Jeśli tak bardzo chcemy chronić nienarodzone dzieci ,ok ale ja też chcę uchronić moją córkę przed takimi widokami.

Archeoziele

#92 Re: Tak wygląda aborcja.

2016-06-26 13:31

#5: Aniloraq - Tak wygląda aborcja. 

 Problem w tym, że tak nie wygląda aborcja. To zdjęcia płodów w zaawansowanym stadium rozwoju, daleko poza granicą aborcji prawnie dopuszczoną w Polsce.


Gość

#93

2016-10-03 09:43

Można protestować przeciw ustawie, ale nie w taki sposób! Aż boję się pomyśleć jak zareagowały by mojej dzieci widząc coś tak przerażającego.



Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...