Stop antynarodowej propagandzie na UW!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Stop antynarodowej propagandzie na UW!


Gość

#1

2016-11-08 13:17

Zgadzam się z autorami petycji.

Gość

#2

2016-11-08 17:35

To, co przez wieki nazywano patriotyzmem dzisiejsi globaliści i lewacy (komuniści też mieli globalną wizję) podstępnie zastępują słowem nacjonalizm, żeby pojęcie patriotyzmu zdegradować i nadać mu pejoratywne znaczenie wśród mas! Nie dajmy sobie narzucić tę nową lewacką nomenklaturę! Wspaniale, że UW podejmuje takie inicjatywy ale zamiast długich historycznych wywodów - też BARDZO ważne ale, kto je dzisiaj czyta, trzeba wrócić do tłumaczenia podstawowych definicji słów, pojęć i pryncypiów!


Gość

#3

2016-11-08 22:16

Nacjonalizm w Polsce nie jest zagrożeniem dla kogokolwiek szanującego Polskie prawo i dziedzictwo duchowe polskiego narodu. Dla nas Polaków przyczynia się do rozwoju bytu narodowego.

Gość

#4

2016-11-09 18:19

Nacjonalizm to nie nazizm czy faszyzm. Lewackie nieuki z UW - siadajcie do słowników!
Heartbeat

#5 Re:

2016-11-12 17:55

#1: -  

Całkowicie zgadzam się z autorami petycji. Ukończyłam Wydział Pedagogiczny na Uniwersytecie Warszawskim i wstyd mi, że moja uczelnia dopuszcza do tego rodzaju incydentów. Całe szczęście, że studenci Uczelni w jasny sposób wypowiadają sie na temat tak nieetycznych zachowań kadry pedagogicznej. Należy jak najszybciej oczyścić Uniwersytet z kadry o tak niezdrowych poglądach. Stary beton pedagogiczny trzeba wysłać na zasłużona emeryturę i wpuścić do instytucji trochę więcej światła, co jest zgodne z panującymi światowymi trendami i na pewno będzie z pożytkiem dla jej przyszłych absolwentów. 

Marcin

#6

2016-11-13 15:11

Chwała Wielkiej Polsce!