Petycja w sprawie ochrony historycznych nawierzchni kamiennych na obszarze Starego Miasta w Poznaniu

Petycja w sprawie ochrony historycznych nawierzchni kamiennych na obszarze Starego Miasta w Poznaniu / Ogłoszenia / Remont płyty Starego Rynku - pdpisana umowa! / Komentarze


Gość

#1

2021-07-15 19:01

Bardzo mi przykro, że jednak została podjęta ( moim zdaniem) katastrofalna decyzja o zmianie nawierzchni Startego Rynku!!! Jestem cudzoziemką, i kiedy byłam po raz pierwszy w latach dziewięćdziesiątych w Poznaniu, zostałam zauroczona zarówno Starym Rynkiem, jak i samym Poznaniem, zwłaszcza tym brukiem, który nadawał Staremu Rynkowi chistorycznego klimatu i niepowtarzalności. Teraz mieszkam w tym fantastycznym mieście w samym centrum i codziennie spacerując średniowiecznymi uliczkami nadal nimi się zachwycam. I BARDZO mi przykro, że ktoś podjął tak nieprzemyślaną decyzję, pozbawiając mieszkańców i gości Poznania najbardziej urokliwego elementu Startego Rynku, który naprawdę tworzy atmosferę tych dawnych średniowiecznych czasów i bez którego Stary Rynek stanie po prostu zwykłym placem. Jeszcze mam nadzieję, że jednak zdrowy rozsądek zwycięży!!! Pozdrawiam Olga Dagaeva



Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...