Piesze przejście między Orunią i Chełmem

Piesze przejście między Orunią i Chełmem / Ogłoszenia / Spotkanie z Dyrektor / Komentarze


Gość

#1

2022-05-30 11:57

Otworzenie zaspawanej furtki z ul. Zamiejskiej do ul. Hebanowskiego również dla części mieszkańców byłoby bardzo korzystne

Gość

#2

2022-05-30 12:35

Ja jak najbardziej byłabym zainteresowana zakupem karty lub zawieszki,.,Mimo wszystko uważam,ze dostęp do przejścia powinien być dla wszystkich a przejścia otwarte. Szkoła nie jest prywatna tylko państwowa a to jest różnica..

Anonymous

#3

2022-05-30 13:19

Jestem zainteresowanana kupnem karty czy zawieszki. Szkoła ma specyficzne położenie i przejście powinno być dostępne dla osób spoza szkoły, tym bardziej, że nie ma alternatywnego, sprawnego przejścia pomiędzy Orunią i Chełmem. Bardzo dziękuję za zajęcie się sprawą i poświęcony czas.


Gość

#4

2022-05-30 14:47

Cena jest jednorazowa i bezterminowa? Moze mozna zaproponowac rownolegle przejscie dla innych uzytkownikow tej trasy "za płotem" czyli zrobic przejscie wewnetrzne i zewnetrzne otwarte publicznie. To juz byloby w gestii miasta aby zagospodarowac ten teren, ale koszty i tak sa miejskie, wiec mogliby to zrobic za jednym zamachem. Mieszkanka Orunii

Anonymous

#6

2022-06-06 19:36

Witam, jak najbardziej jestem również za pomysłem kupna karty przejścia. Od początku śledzę całą sprawę i dziękuję za zajęcie miejsca w tej sprawie. Przejście ułatwia mi znacznie dotarcie do pracy/domu. Pozdrawiam.


Gość

#7

2023-02-18 11:56

Przejście to budowaliśmy własnymi rękami i na własny koszt my: mieszkańcy. Robiliśmy to dla dzieci: naszych i nie tylko naszych. Wielu z nas tak ułożyło sobie życie, że tędy chodziło i chodzi do pracy itp. I nagle ktoś decyduje, że to niebezpieczne... Paranoja: ustawa o wychowaniu w trzeźwości to nie nowość, więc dlaczego nagle przeszkadza w odbudowaniu przejścia? Faktami można obalić wszystkie argumenty przytaczane w wypowiedziach p.Dyrektor (zresztą, bardzo często zmienianych), tylko czy to ma sens kiedy ktoś się uparł? Przejście funkcjonowało przez 30 lat i tak powinno być nadal: nasze dzieci mają dzieci i wiele z nich chodzi do tej samej szkoły...



Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...