Petycja przeciw likwidacji Przedszkola nr 1 w Cieszynie

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja przeciw likwidacji Przedszkola nr 1 w Cieszynie


Gość

#1

2012-01-22 15:21

nie wszystko powinno być przeliczane na pieniądze

Gość

#2

2012-01-22 16:21

Nie dla edukacyjnych molochów.

Gość

#3 Re:

2012-01-22 16:33

#1: -

Zwłaszcza edukacja nie powinna być rozpatrywana w kategoriach szybkiego zwrotu i zysku ekonomicznego.


Gość

#4

2012-01-22 17:01

Podobno brakuje miejsc w przedszkolach... Trzeba je załatwiać lata wcześniej. A my likwidujemy placówki?

Gość

#5

2012-01-22 18:06

Ważna sprawa!!! Moje dzieci uwielbiały to przedszkole,Pani Ania-dyrektor wymieniła okna ,pomalowali,zrobili nowe schody,skoro miasto chce likwidowac to po co to bylo??! Tam są najlepsze panie ! najlepsza atmosfera ! Dzieciaki kochają to przedszkole ! a co z nimi jak je zamkną ??? nie rozumiem tej całej polityki gdzie te dzieci się odnajdą??/

Gość

#6

2012-01-22 20:37

z innej beczki... kolejny piękny budynek zniknie z zabudowy cieszyńskiej, a powstanie kanciaty moloch, najpierw dworek przy ulicy Bielskiej zamienili na Lidla teraz piękna kamienicę na salę gimnastyczną :/

Gość

#7

2012-01-22 22:38

Taka decyzja jest nie do przyjęcia takie wspaniałe przedszkole zamknąć to jakieś nieporozumienie!!!!!

Gość

#8 Re:

2012-01-22 22:59

#7: -  

 to kolejna ekonomiczna decyzja cieszyńskiej władzy.Komu obiecano ten budynek?


Gość

#9

2012-01-22 23:11

WYCHOWALAM SIE W TYM PRZEDSZKOLU, ZROBIE WSZYSTKO ZEBY GO NIE ZLIKWIDOWALI! :)

Gość

#10

2012-01-23 00:39

Pomiędzy ciągiem ulepszeń nie można stracić zdrowego rozsądku- zamknięcie tego przedszkola to błędna decyzja.

Gość

#11

2012-01-23 10:22

Jak zwykle w Polsce likwiduje się to co dobre i sprawdzone na rzecz głupiej i nieudanej już na starcie negowanej przez specjalistów inicjatywy
Pomyślcie Radni i Politycy!!!
Nie łykajcie "nowinek" z ....
Nasza tradycja, społeczność lokalna, dziedzictwo i zabytki TEŻ MAJĄ WARTOŚĆ

Mówimy NIE głupocie

Gość

#12

2012-01-23 11:43

Swietne przedszkole, mój syn tam chodził, dobra lokalizacja, popieram i dziękuję za petycję

Gość

#13

2012-01-23 11:50

Radni, Burmistrzu... A gdzie wy w tej "jedynce" chcecie te dzieci upchać, jak tam nawet nie ma miejsca, żeby była porządna świetlica, w której mogą się pomieścić swobodnie wszystkie dzieci, które nie mają właśnie zajęć...???? A innego miejsca na taki obiekt sportowy wzdłuż ul. Michejdy ni ma? Szkoda, też takiego fajnego Budynku z 1899 r., którego właścicielem był notariusz dr Antoni Kasprzak a potem Anna Kasprzak… jak do tego dopasować klocka w postaci hali sportowej? Jak ją tam upchać?
Gość

#14

2012-01-23 12:01

Panie Burmistrzu, czy likwidacja przedszkola, w którym jest komplet dzieci jest polityką prorodzinną?

Gość

#15

2012-01-23 16:17

Uważam, że pomysł, by zlikwidować to przedszkole i utworzyć tam sale gimnastyczną jest bardzo nietrafiony. Ten śliczny obiekt w sam raz nadaje się na przedszkole, zwłaszcza, że przy nim jest też ogród, w którym od wiosny do jesieni mogą dzieci baraszkować. Wiele pokoleń w tym przedszkolu się wychowało, ja również, a potem moje dzieci tam chodziły w czasie wakacji, gdy ich przedszkole miało przerwę wakacyjną. Czy macie spore nadwyżki pieniędzy , że się komuś zachciewa takich nieprzemyślanych zmian? Ta propozycja jest nietrafiona, jak wiele takich w naszym kraju. Niech wreszcie zaczną decydować mądrzy ludzie a nie oszołomy.

Gość

#16

2012-01-23 18:33

Popieram petycję

Gość

#17

2012-01-23 19:12

przykre,że niszczą Nasz dobytek kulturowy i tradycję...to przedszkole było zawsze!!!!z tego co pamiętam to właśnie to miejsce i ten budynek został oddany przez ówczesna właścicielkę do tego właśnie celu!!!! Panie Burmistrzu, co my przekażemy Naszym dzieciom a one swoim??!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

#18

2012-01-23 19:54

Przedszkole działa w tym budynku od lat!!! Nie szukajmy oszczędności w szkołach i przedszkolach (i tak już bardzo przepełnionych!) A pomysł na salę gimnastyczną? No nie wiem...
anonim.

#19 Re:

2012-01-23 22:40

#1: -

Byłam na zebraniu i w głowie mam tylko jedno pytanie, Dlaczego na zebraniu nie pojawil sie burmistrz,zastępca wyslali paru radnych,którzy nie znali odpowiedzi na nasze pytania. Jak traktuje rodziców Urzad Miasta?! Mamy ciagle głosować na nich w wyborach ?  Na czym zlaezy naszym urzednikom?! Na dobru dzieci? Naszym zdaniem napewno nie...

gośc
Gość

#20

2012-01-23 22:51

To przedszkole mnie wychowało... i nie tylko mnie ale moich przyjaciół... to nie tylko budynek,i historia,ale przede wszystkim wspomnienia.. Kiedy wraca sie do chwil spędzonych w tym przedszkolu kreci sie łza w oku... Przedszkole spełnia wszsytkie wymogi.. jest ZADBANE! Znaczy dla nas bardzo wiele,a teraz z powodu wymysłu,od tak poprostu chca je zniszczyć... Ile Serca włozyly Panie nauczycielki w nasza edukacje?! i teraz ma to isc na marne?! Nie pozwólmy na to,to nasze wspomnienia,nasze nauczycielki,nie dajmy sobie tego odebrać.. Miejsca jest wystarczajaco,pomiedzy budynkiem szkoly podstawowej,i budynkiem Gimnzajum... są pozwolenia,plany na budowe,dlaczego wiec nie zaczna tej budowy ?! a biora sie za wymyslanie głupich pretekstów,że budynek,który mialby powstać zasalniałby okna w szkole.. brednie ! Jak oni chcą prowadzic te maluszki z pierwszych klas na lekcje wf-u ? Przez ulice!? w zimie?! dzieci ćwiczac na lekcji wf-u sie zagrzeja ,a poźniej wyjda na zewnatrz,maja chorobę gwarantowana... dlatego pragne POGRATULOWAĆ pomysłu naszej waldzy. :)


Gość

#21

2012-01-23 23:10

Ta likwidacja czy tam przekształcanie przedszkola to jakaś dziwna sprawa.szybko,szybko martwi mnie to czy to nie jest JAKAŚ GRUBSZA ukryta intencja?czy też ma służyć do jednej konkretnej osoby?

Gość

#22

2012-01-23 23:37

mam nadzieję, że nie dojdzie do zamknięcia przedszkola. Takie placówki powinno się wspierać i otwierać nowe a nie zamykać!Burmistrz nie bierze pod uwagę interesów dzieci i ich rodziców.

Gość

#23

2012-01-23 23:56

niestety...po dzisiejszym półtoragodzinnym posiedzeniu wraz z niektórymi Radnymi naszego miasta, zaczynam mieć poważne wątpliwości, co do dalszej działalności naszego przedszkola-nie oszukujmy sie. wszystko rozstrzygnie sie na czwartkowej sesji, a nadzieja "umiera ostatnia", tak więc wierzę w to że może coś jednk da sie zrobić. dziękuję w imieniu swoim i wszystkich rodziców naszego przedszkola za wsparcie i prosimy o więcej.
gość

#24

2012-01-24 00:44

Najbardziej wkurza mnie fakt, że sami wybraliśmy taką władzę!!!

Gość

#25

2012-01-24 10:48

w głowie się nie mieści.....najlepiej wszystko teraz zwalić na rodziców i nie znajomość ustaw....normalnie słów brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,18806,burza-w-szklance-wody-.html