Samą miłością dzieci nie nakarmimy.

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Samą miłością dzieci nie nakarmimy.


Gość

#276 Re:

2013-03-21 17:53

jak najbardziej zgadzam się z tym ......niech w końcu nasze kochane Państwo  da Godnie Żyć  Dzieciom Niepełnosprawnym

 


Gość

#277

2013-04-01 16:58

Całkowicie zgadzam się i popieram!

Gość

#278

2013-04-15 19:58

taka prawda.
Grzegorz

#279 Re:

2013-05-15 16:34

#179: Krzysztof Harasimowicz -

Panie Krzysztofie,

rozumiem, że zrobił Pan wpis na zasadzie wsadzenia kija w mrowisko - OK, pewnie znajdzie się kilka osób, które naciągają podatników na rzekome renty itp, ale większość z tych ludzi nie wybierała sobie, że chce mieć dziecko niepełnosprawne.

Niektórych dotyka problem w skutek błędów lekarzy, a innych poprzez przebytą chorobę - jak w przypadku mojego dziecka, gdzie normalnie rowijające się dziecko zapadło na wirusowe zapalenie mózgu i z dnia na dzień pogodny maluch pełen życia został przykuty do łóżka, od taki urok choroby. Ale nie chodzi w tym przypadku o zaspokojenie wszystkich pragnień posiadania luksusów. Jak ma Pan ochotę to zapraszam - Pan posiedzi z maluchem, a moja żona wróci do pracy.

W momencie gdy maluch wyszedł ze szpitala zmuszona była moja żona zostać z nim w domu, ponieważ nie ma wystarczającej liczby placówekw których możnaby takiego malucha zostawić (płacąc za to nie małe sumy) i wziąść się do roboty jak Pan to ujął.

 

Ja nie oczekuję od Pana pomocy podobnie jak większość tutaj piszących i rodziców dzieci niepełnosprawnych, niech Pan i Panu podobni zadymiarze zorganizują się, bo Państwo Polskie nie ma wystarczającej motywacji i dajcie tym wszystkim ludziom możliwość powrotu do pracy - gwarantuję Panu, że ludzie pracujący po to, żeby pomóc własnemu dziecku będą Panu niezmiernie wdzięczni, a co więcej zapewne będą chcieli Panu pomoc wynagrodzić i pewnie zapłacą za to.

 

Po co wszystkich wrzucać do worka z życiowymi kombinatorami, którzy to liczą jak tu kolejny zasiłek dostać. Proszę mi wierzyć, gdyby poszedł Pan po zasiłek po utracie pracy to dostanie go Pan spełniając niewielkie wymagania, a rodzić dziecka, który zrezygnował z pracy raczej nie ma szans ludzką egzystencję, bo z czego.

 

Podsumowując ma Pan gotową receptę na danie możliwośći zarobkowania "tym co liczą" i sam może Pan zarobić.

wiolla

#280

2013-07-03 12:05

hej szkoda mi dzieci niepelnospoprawnych ale niekture matki same do tego doprowadzily ze takie są te dzieci wiecej mogly sie szprycowac tabletkami i dawac na prawo i lewo te matki so uwas na forum i zal mi ze teraz siebie robia niewinne a gdzie byly jak to robily zygac mi sie chce tym tylko te biedne dzieci cierpia

Gość

#281

2013-07-25 22:07

Jesteście wspaniali! Łączę się z wami w nadziei na lepsze jutro! Nie poddawajcie się!
Powodzenia kochani!
adwokatka

#282 Re:

2013-07-25 22:11

#280: wiolla -

czy ty wgle wiesz o czym mowisz? takie przypadki to czysta patologia i zdarza się nie często! myslisz, ze tak bezmyslne osoby najwyrazniej nie kochające swoich dzieci starałyby się dla nich tak bardzo? pisałyby petycję do samego prezydenta rady UE?! jestes totalnym niewrazliwym bezmózgiem. naprawdę brak słów.


Gość

#283

2013-09-16 18:42

Ja nie mam swiadczen pielegnacyjnych bo nie spelniam punktu 7 tylko 8 to tez nie pracuje żeby moc sie opiekowac synem który ma silne nasilenie AZS i nauke w domu ze wzgladu na stan zdrowia i co z takim czlowiekiem jak ja a wiem ze jest nas wielu.musimy byc silni ale jak? w nocy slysze placzsyna 14 lat ze ma brak sily na takie zycie , brak kolegow , biegania , jazdy na rowerze itp. to samotne dzieci ale co to AZS ? ktoś zapyta .my walczymy od urodzenia ale od pieciu lat jest koszmar jeden i nie rokuje sie najlepiej kolejny rok / kto zrozumiec pomoze ? ''samodzielna egzystencja""przeciesz zycie nastolatka z taką choroba ogranicza wiele ...to łzy na poduszce same to mówia . czy ktos nam pomoze .Atopiki

Ten wpis został usunięty przez administratora strony (Pokaż szczegóły)

2013-12-13 17:23



Gość

#285 niepelnosprawnosc

2014-01-21 22:13

oczywiscie ze zgadzam sie ze wszystkimi petycjami Sama jestem mama niepelnosprawnego syna dzis dorosly czlowiek choc nadal niepelnosprawny JAK mialam przy niepelnosprawnym dziecku przepracowac 25 lat?zeby otrzymac wczesniejsza emeryture? Przeciez
skoro pozwolono im sie narodzic lub nabyc niepelnosprawnosc to dlaczego skazuje sie osoby niepelnosprawne na poglebianie kalectwa a to za jakie pieniadze maja zyc to juz ponizej godnosci czlowieczenstwa a co z ich rodzicami ktorzy borykaja sie cale zycie niejednokrotnie musza wrecz zebrac Przeciez nikt z oczekujacych na swoje dziecko nie chcial ani nie przyczynil sie aby ich wlasne dziecko bylo dzieckiem niepelnosprawnym Wstyd narodzie ze pozwalasz nam byc nedzarzami
monia

#286 Re:

2014-01-23 15:05

#226: -

Witam.Dlaczego w naszym kraju dofinansowanie dla dziecka z pfron do sprzętu rehabilitacyjnego, a konkretnie aparaty słuchowe są zależne od naszych zarobków.Moja córka ma nIedosłuch obustronny odbiorczy .Kupiliśmy jej  w listopadzie aparaty słuchowe.Dofins.kasa chorych 3000 zł.Oboje z mężem pracujemy w państwowych zakładach więc kSiegowe nie mogą nam zaniżyć dochodu i niestety przekroczyło nam o 50 zł i NIE DOSTANIEMY DOFINANSOWANIA!Chory kraj! To przecież dziecko.Gdyby mąż pracował "w prywatnym zakladzie" gdzie inaczej jest na papierze inaczej dostaje nie było by problemu.A cierpi dalej dziecko


Gość

#287 dofinas.pfron do aparatów słuchowych

2014-01-23 15:10

Witam.Dlaczego w naszym kraju dofinansowanie dla dziecka z pfron do sprzętu rehabilitacyjnego, a konkretnie aparaty słuchowe są zależne od naszych zarobków.Moja córka ma nIedosłuch obustronny odbiorczy .Kupiliśmy jej w listopadzie aparaty słuchowe.Dofins.kasa chorych 3000 zł.Oboje z mężem pracujemy w państwowych zakładach więc kSiegowe nie mogą nam zaniżyć dochodu i niestety przekroczyło nam o 50 zł i NIE DOSTANIEMY DOFINANSOWANIA!Chory kraj! To przecież dziecko.Gdyby mąż pracował "w prywatnym zakladzie" gdzie inaczej jest na papierze inaczej dostaje nie było by problemu.A cierpi dalej dziecko

Gość

#288 dofinas.do aparatow

2014-01-23 15:11

Witam.Dlaczego w naszym kraju dofinansowanie dla dziecka z pfron do sprzętu rehabilitacyjnego, a konkretnie aparaty słuchowe są zależne od naszych zarobków.Moja córka ma nIedosłuch obustronny odbiorczy .Kupiliśmy jej w listopadzie aparaty słuchowe.Dofins.kasa chorych 3000 zł.Oboje z mężem pracujemy w państwowych zakładach więc kSiegowe nie mogą nam zaniżyć dochodu i niestety przekroczyło nam o 50 zł i NIE DOSTANIEMY DOFINANSOWANIA!Chory kraj! To przecież dziecko.Gdyby mąż pracował "w prywatnym zakladzie" gdzie inaczej jest na papierze inaczej dostaje nie było by problemu.A cierpi dalej dziecko

Ten wpis został usunięty przez administratora strony (Pokaż szczegóły)

2014-02-12 15:41



Gość

#290 Re: Re:

2014-03-06 12:50

#282: adwokatka - Re:

ja popieram tą waszą petycje tylko nie moge przebolec tego  ze niekture matki same doprowadzily do tego ze mają takie dzieci  wiem moze to patologia ale one tu piszą i robią z siebie niewiniątka wiem ile to czeba poświęcic czasu dla dzieci chorych sama mam w rodzinie dziecko niepelnosprawne i wiem ile oni muszą przechodzic  ,,,,

 


Gość

#291

2014-03-19 11:54

Jestem zaniepokojona ignorowaniem problemu

Gość

#292

2014-03-23 15:17

Moje dzieci sa zdrowe, ale w latach 90-tych oboje stracilismy pracę. Mąż wyjechał za granicę a ja zostałam z dwójka dzieci, a wkrótce urodziłam trzecie dziecko. Sama zajmowałam sie zdrowymi dziecmi przez 7 lat. Znajoma ma jedno chore dziecko. Obie nie mogłysmy zachorować, obie musiałysmy "dyzurowac" 24 godz. na dobę. To nie ma porównania, ale pozwoliło mi wiele zobaczyc i zrozumieć! Powinni Was poprzeć wszyscy Polacy! Te dzieci często sa niepełnosprawne nie z winy rodziców!....

Gość

#293

2014-03-25 09:23

wspieramy wszystkie działania,które spowodują,że nasi rządzący raczą zauważyć słabych,chorych i ich rodziny.

Gość

#294

2014-03-25 09:31

Moja mama też siedzi zemną w domu.
Dlatego popieram te petycje.
My ludzie niepełnosprawni mają prawo do życia a nie w biedzie.

Gość

#295 Re:

2014-08-27 08:29

ZDROWA ZYWNOSC PRZYSZLOSCI NASZYCH DZIECI CELOWO I SWIADOMIE NAS TRUJECIE

http://www.petycjeonline.com/nie_dla_gmo_tak_dla_dobrej_ywnoci 

Gość

#296 Gość

2014-11-18 21:50

Oczywiście popieram to , ale Nasza władza powinna zająć się nie tylko dziećmi niepełnosprawnymi ale wszystkimi dziećmi. Wiele rodzin jest którym ledno starcza na przeżycie miesiąca.. Rodzinne ~ 70 zł ? Dla niepełnosprawnych ciut więcej ?? Co to ma być ? Oni mase kasy wydają na swoje podróże , a mają rządzić polską ? TO po co tyle wyjazdów za granice ? Aż tyle ..


Gość

#297

2015-02-19 11:10

Swietna! niescislosc polega na tym ze obecnue swiadczenie jest wyzsze i ktos moze sie. do tego przyczepic.:)

Gość

#298

2015-03-22 15:44

Podpisałem nin. petycję w geście solidarności z jej Autorami. Sam też jestem ON.

Gość

#299 Mam pytanie:

2015-05-03 13:42

Kto, do kogo i w czyi imieniu to kieruje?


Gość

#300

2015-05-04 11:53

nie oddam dziecka do domu dziecka a do tego zmusza nas rząd!!! nie ma odpowiedniej placówki dla mojego syna !!!