Dragon Ball w telewizji

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Dragon Ball w telewizji

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2014-01-17 10:22


Darth Vader

#2602 Re:

2014-01-17 10:23

#2600: Mateuszek -

Mateuszek znowu zaczynasz ?? Zatrzymaj sobie swe rady dla siebie . Cierpisz na Realisto manie . Nie pomyslałes o tym ze my nie chcemy podpisywać sie swym imieniem i nazwiskiem ??

Goku ssj5

#2603

2014-01-17 10:31

dragon ball jest najlepszym ponadczasowym anime jakie powstało . Teraz tv puszcza bzdury zamiast tego anime .

Son Goku wracaj !!!

Goku ssj5

#2604

2014-01-17 12:14

db to moje dzieciństwo podobnie jak wiekszosci fanów  . Niech wróci do tv

Goku ssj5

#2605

2014-01-17 12:32

Nasze pokolenie miało wielkie szczęście że oglądaliśmy dragon balla które  wiele nas nauczyło . Teraz dzisiejsza młodzież ogląda jakieś tandecwa które mają zero moralności i słucha głupich muzyk Na tomiast jeśli chodzi o filmy animowane i seriale nie które są dobre lecz jest ich mało . Db musi wrócić każdy powinien brać przykład życiowy z tego anime .

Son Goku wracaj !!!!!!

maq

#2606

2014-01-17 13:19

"dragon ball jest najlepszym ponadczasowym anime jakie powstało"

Niestety nie. Większość odcinków jest nudna bo powtarzalna. Za dużo w nich walk i akcji zwłaszcza w pierwszej serii. Polski lektor również pozostawia wiele do życzenia - za często wymawia te same słowa. Dodatkowo, zbyt wiele w tej kreskówce jest błędów logicznych i fabularnych. Walki też niezbyt ciekawe są zwłaszcza w pierwszej serii - przegadane, wtórne, doprawione głupawymi momentami. Dzieciom mogą się podobać, nastolatkom już nie bardzo, dorosłych znudzi. Lubię DB bo to jedyne anime które mnie zaciekawiło spośród pozostałych jakie wtedy w tv leciały ale fanem tej mangi zostać nie mogę z w/w powodów.
Goku ssj5

#2607

2014-01-17 13:31

maq które większość odcinków dragon balla są nudne twym zdaniem ?? . Ja mam wielki sentyment do db i nigdy z niego nie zrezygnuje  wszenigdy . Czemu uwazasz że fanem tej mangi zostać nie możesz ?  Ja zostałem fanem tej mangi i tak bedzie i nic tego nie zmieni . Nie wiem skąd masz przepuszczenie że dzieciom mogą sie podobać walki w 1 seii nastolatkom nie bardzo a dorosłych znudzi ale masz prawo do tego  lecz nie zgadzam sie z tobą mógłbyś napisać że twym zdaniem walki w 1 seii są nizbyt ciekawe . To anime jest dla mnie zbyt fajne żeby z niego zrezygnować . Nie rozumiem ludzi którzy oczerniają db i sądzą że jest głupi mam na mysli Mateuszka . Chciał namówic kilka komentarzy wczesniej żeby tv oglądać bo według niego jest wiele ciekawych programów ciekawe czy znowu tak zacznie sie wymądrzać . Uważam też że wcale nie trzeba wyrastać z tego anime tylko może nie pociągać jak kiedyś .

 

 

Db na wieki !!!!!!! dla mnie ta manga jest najlepsza i ponadczasowa !!!!

Ten wpis został usunięty przez administratora strony (Pokaż szczegóły)

2014-01-17 15:07


Goku ssj5

#2609

2014-01-17 15:34

Mateuszek nie mam ochoty z tobą dyskutować nie jesteś autorem petycji ani szefem stacji żeby tak sie wypowiadać . Tak widze róznice miedzy anime a mangą ale nie powiem ci ich .

Ten wpis został usunięty przez administratora strony (Pokaż szczegóły)

2014-01-17 16:20


Goku ssj5

#2611

2014-01-17 16:38

wiem o tym ale nie zamieniaj petycji w forum dyskusyjne
Darth Vader

#2612

2014-01-17 16:38

masz Mateuszek realisto manie .
maq

#2613

2014-01-17 17:04

"Czemu uważasz że fanem tej mangi zostać nie możesz?"

Wyrosłem już z niej. Oczekiwania moje wzrosły jeśli chodzi o rozwój postaci i akcji. Oglądając ostatnio ponownie całe 3 serie nie dostrzegłem w nich niczego odkrywczego co mogło by na nowo wzbudzić we mnie ciekawość i zainteresowanie. Bardziej rzuca się w oczy schematyczność i głupkowatość bijąca prawie z każdego odcinka. Można było te odcinki o wiele lepiej przemyśleć i zrobić. O np. trening Songa u Kaito. Pamiętasz go? Oczywiście że nie bo nie był pokazany! Jedyne co widzieliśmy to jak rozbija czy tam przenosi kamień. I to wszystko. Biegania za małpą i muchą nie wliczam bo to był warunek treningu.
Z bólem mi się te serie ponownie oglądało i śmieszyły mnie oceny 6/6 wystawiane przez "Wielkich Fanów" przy każdym odcinku. Przy każdym odcinku! Nawet najsłabszym! Zdajesz sobie sprawę? Czy fan Gwiezdnych Wojen dałby nowej trylogii najwyższą ocenę? Czy w interesie fana leży nagradzanie bzdur czy też karcenie ich aby nie powstawały podobne? Jak można ku..wa każdy odcinek oceniać 6/6. Nawet 5/6 nie dali! To są jakieś głąby a nie fani! Zero krytycyzmu. Nie bądź taki jak oni Goku ssj5. Fan musi krytykować i odrzucać a nie przyjmować wszystko co ma jakiś związek z tym co kocha.
A czy jestem fanem? Nie bo już raczej nie będę oglądał tego anime ale na wierną wersję filmową z chęcią poczekam. Dojrzałą wersję a nie dla ćwierćinteligentów :)
Goku ssj5

#2614

2014-01-17 17:15

jeśli uważasz ze z db wyrosłeś to twoja sprawa ja z db nigdy nie zrezygnuje to anime jest częścią mnie i i tak zostanie . Mi db sie podoba maq i tutaj znów sie mylisz . Tutaj sie mylisz maq fan nie musi krytykować tylko chać db . Ja nie daje db żadnej negatywnej oceny tylko same pozytywne . Mylisz sie  fan nie musi krytykować i odrzucać   rzyjmować wszystko co ma jakiś związek z tym co kocha.Wiedz jednak ze kazy jesat inny . Jedni wyrastają z db jak ty a drudzy jak ja nie .

Ja db uwielbiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy z db nie zrezygnuje !!!!!!!!!!! Nigdy !!!!!!!!!!!!!!! Db na wieki !!!!!!!!!!!!!!!!!

Moja pozytywna ocena na temat dragon balla jest 10 na \10 każda seria jesli masz cos do mnie i do db rozumiesz to poczujesz trzynastrokrotne uderzenie kame hamy !!!!!!!!!!!! . Jestem wiernym fanem tego anime !!!!!!!!!! Tutaj sie galopujesz ze nazywasz takich głąbami a nie fanami . Pamietaj ; Każdy noze oceniać jak kto chce . Db to moje dzieciństwo !!!!!!!!!!!!!!!!!! Z wielką radością powróce do obejrzenia  ponownie jak  bedzie db w tv .

Son Goku wracaj !!!!!!!!!!

Goku ssj5

#2615

2014-01-17 17:40

jasne ze pamiętam songa to mój idol

 

db na wieki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

jesli maq nie zrozumiałe jest dla ciebie jak można dawać pozytywne opinie na temat tej legendy zamiast troche skrytykować to nie pojmiesz tego bo są fani jak ja którzy to anime uwielbiają  tak bardzo . Skoro maq chcesz obejrzeć wersje filmową to zobacz dragon ball ewolucja aktorzy grają .  Ja to widziałem i jest to poraszka  i gówno .

Ten wpis został usunięty przez administratora strony (Pokaż szczegóły)

2014-01-17 17:59


Darth Vader

#2617

2014-01-17 18:01

Tak . Realisto mania jest to bzik na punkcie codzienności wpajaniu sobie że na wszystko jest czas , uwza sie że sie wyrasta z pewnych rzeczy i  trzena zająć sie czymś nowym . Albo że trzeba sie zajmować codziennymi sprawami bo sie zginie w szarych realiach . Lub ze kazde pokolenie ma swój czas .  Uwaza sie jeszcze że trzeba być dosłym i powaznym i nie mozna być dzieckiem . Tacy ludzie uważają jeszcze że trzeba znać wartości jak ; Wartość pieniądza jak nie to czarna wiazja ze sie oszukanym zostanie . I trzeba zachować ostrzoznosc przez kontaktach z ludzmi bo niby trafi sie na oszusta albo nie mozna logowac sie na strony typu portale randkowe bo konieczne są srodki ostrzosności .

maq

#2618

2014-01-17 19:07

Goku ssj5
Po sposobie pisania domyślam się że masz dopiero 13-15 lat. Za 10 lat przyznasz mi rację ;)
DB Ewolucję widziałem i jak napisałem, wciąż czekam na wierną wersję filmową.

"I trzeba zachować ostrożność przez kontaktach z ludźmi bo niby trafi się na oszusta"
Na oszusta, gwałciciela, mordercę. Wiadomości Darth Vader nie czytasz?
Goku ssj5

#2619

2014-01-17 19:13

mylisz sie maq mam więcej lat niż 13 - 15 źle ci sie wydaje db jest dla mnie najwspanialszy i tak zostanie a jak tego nie rozumiesz to juz nie ważne . db ewolucja to totalne gówno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie licz na to że ci racje przyznam . Po twym pisaniu mysle ze masz 20 lat max wiec spasuj chłopcze .

Darth Vader

#2620

2014-01-17 19:14

maq te wiadomości to czysta fikcja a nie żadne realia . goku ssj5 ma wiecej lat niz 13 15 lat . Dobrze ci napisał masz max 20 lat . Spasuj chłopcze .

Darth Vader

#2621

2014-01-17 19:23

te wiadomosci tv robią tylko pranie mózgu ludziom jak ty . goku ssj5 słusznie ci napisał na temat db  .A ty masz czelnosc go jeszcze oczeniać ?? . Nie zamieniaj petycji w forum dyskusyjne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Jesli nie jestes fanem db to lepiej nic nie pisz tylko zajmij sie nudnymi jak flaki z olejem codziennymi sprawami . Jestem fanem gwiezdnych wojen lecz jeszcze nie oceniłem nowej czesci gw gdyz jej nie widziałem . Db tez daje oczene 10 na \ 10  każdą serie .


Gość

#2622

2014-01-17 19:31

Dobry pomysł ale myślałem bardziej, że lepsze by było TVN lub TVN7.
Goku ssj5

#2623

2014-01-17 19:32

przepraszam wierni fani db lecz maq i Mateuszek chcą zamienić komentarze w forum dyskusyjne
Goku ssj5

#2624

2014-01-17 19:41

pełna magi db które ma dużo pozytywnych wartości wróć do tv
maq

#2625

2014-01-17 19:55

Darth Vader Goku ssj5
Mam 29 lat. Wy tymczasem zachowujecie się jak byście mieli po 13. Darth na pewno tyle ma bo jeszcze nowej trylogii GW nie widział.
Pranie mózgu innym to robisz ty Vader dając każdej serii 10/10. Czas zacząć być obiektywnym jeden z drugim.