AKT WOLI NARODU

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji AKT WOLI NARODU


Gość

#201 Gdy Unia Europejska rozpadnie się to pozostana scalone Niemcy !

2013-02-28 20:34

Ten akt jest w interesie Scalonych Niemiec!!!

"Gdy Unia Europejska rozpadnie się, to pozostaną "Scalone Niemcy" GESAMTDEUTSCHLAND.

Wrogowie bedą mieć więc ułatwione zadanie.

Wrogowie to ci, którzy nas wykorzystują do własnych celów, stopniowo niszcąc przejawy polskości.

Obysmy nie zostali sprzedanym polskim ludem ze sprzedanej polskiej ziemi, gdzie wszystkim i wszystkimi władają

cudzoziemcy czyli nasi sąsiedzi:niezmienni panowie Niemcy w Gesamdeutschland."

Jerzy Eligiusz Wieluński " Razem z Niemcami" Studium polityczno- historyczne, Lublin 2003


Gość

#202

2013-02-28 20:35

Prosze o pozostawienie mojego komentarza i dopuszczenie innych do dyskusji!
Eligiusz W.
K. P.

#203 Re: Prosze o pozostawienie mojego komentarza i dopuszczenie innych do dyskusji! Eligiusz W.

2013-02-28 21:47

#202: -

Szanowny panie to forum nie ma funkcji rejestracji, blokowania trolli oraz spamu, dlatego muszę niestety moderować osobiście. Jak po ilości wyciętych komentarzy widać, grasują tu mendy internetowe. Merytoryczna dyskusja bez wycieczek w kierunku mojej osoby, jest mile widziana i nie jest wycinana. Wycieczki osobiste, bluzganie typu "żydzi wszystkiemu winni" i złe wychowanie, patrz moje posty są wycinane bez żadnego ale.

Cytuję z mojego posta

http://idb.nowyekran.pl/post/70455,o-przeklinaniu-i-wyzywaniu-na-ne

"W komentarzach na NE mamy dwie czyste możliwości odniesienia się do innych komentarzy lub treści notki:
1. Analizować treści i pokazywać własne stanowisko wieloma nazwami lub
2. Jak ludzie prehistoryczni sprowadzać skomplikowane, zwykle nieznane dla komentatora treści do własnego świata stosowanych wyzwisk."

http://idb.nowyekran.pl/post/88001,agenci-ue-w-internecie-nastroje-antyunijne

Ostatni komentarz, który pozostawiłem na blogu, jako przykład złego wychowania, tu takie komenty są niemile widziane:

"..syjonistyczne bydło wykonuje wszystkie rozkazy, tak było z Adolfem i radzieckimi śmieciami, jak "stalin", Beria, Lenin i inna chołota. Dzisiaj to po prostu ciąg dalszy! Szable w dłoń Panowie i Panie (co poniektóre).
O tym ch***ju RANGER pisałem w jego pierwszych tutaj wypocinach co o nim myślę. To on, ten syjonistyczny pies, napisał mi abym uważał, bo "samobójca" grasuje po blogach i może mi się zdarzyć "śmiertelny wypadek" takie to bydło jest! Czekam na was Mosasadowe gówno, przyjdzcie po mnie, tylko za wczasu wykupcie sobie ubezpieczenie na psie życie, CHOŁOTO!"

Na podstawie komentarzy ad personam i prostackich wyzwisk nikt nie zbuduje sobie trwałego poglądu na polską politykę, nawet dyskusja rozwiązań jest niemożliwa.

FAKTY, FAKTY, FAKTY oparte na dowodach się liczą, a nie insynuacje i fantazje!

Pozdrawiam i nie będę się włączał merytorycznie :)

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-02-28 22:50



Gość

#205 Trudne pytania należy jednak stawiać ....

2013-03-01 07:49

Śledzę od dluższego czasu komentarze pod tą petycją i nie spotkałem nigdy obraźliwego wpisu.
Zauważyłem,że wszystkie były grzeczne i dotyczyły tego,że nie dopuszcza Pan nikogo do dyskusji jak też ,że to Pan sam jest autorem takich wpisów.
Nie tylko fakty są ważne ale i konieczne jest perspektywiczne myślenie o konsekwencjach oraz przygotowanie kraju i narodu do takiego aktu, który Szanowny Pan Puzyna przygotował dla nas Polaków.
Czy bierze Pan na siebie pełną odpowiedzialność za konsekwencje tego aktu ?
Pozdrawiam
Eligiusz W.
K. P.

#206 Re: Trudne pytania należy jednak stawiać ....

2013-03-01 17:01

#205: - Trudne pytania należy jednak stawiać ....

>Zauważyłem,że wszystkie były grzeczne i dotyczyły tego,że nie dopuszcza Pan nikogo do dyskusji jak też ,że to Pan sam jest autorem takich wpisów.

Mój komentarz: wszystkie pozostawione są w miarę grzeczne.

>że nie dopuszcza Pan nikogo do dyskusji jak też ,że to Pan sam jest autorem takich wpisów.

To insynuacja, jeszcze jeden atak na podobnym poziomie, to będzie to ostatni twój wpis trollu.

Po raz ostatni po dobroci:

Panie Eligiuszu nie podpisał się Pan pod AWN, znaczy, o czym z Panem dyskutować. Ponowny atak ad personam, świadczy, że struktura pańskiego mózgu lub zlecenie służbowe nie pozwala Panu na inny rodzaj myślenia i pisania.

Pozostaw pan myślenie i decydowanie Wszystkim Obywatelom Polski.

Polski Naród jest najbardziej chroniony przed swoją "elitą", przed "elitą" narzuconą i przed obcymi służbami, jeżeli zacznie podejmować decyzje wg swoich prawdziwych większości. Ten akt uwalnia Polskę od zła kolaborantów, skurwysynów i zdrajców Narodu Polskiego. To jest moje prywatne zdanie.

Chce pan znać opinię o tym AWN to trzeba poczekać. Polacy już się wypowiedzą.

Czy chcą w dalszym ciągu pracować we własnym kraju na obcych pasożytów, w roli niewolników: taki program i konsekwencje z programów politycznych zapewniają wszystkie odłamy parlamentarne: SP, PSL, SLD, Palikot, i przede wszystkim oś zła PO-PiS z identycznymi programami, jeżeli chodzi o podstawowe dla wolności ustawienie spraw gospodarczych.

Czy też chcą dzielić bogactwa kraju, ziemię, dochód narodowy pomiędzy własnych obywateli.

Ja nie narzucam żadnych rozwiązań merytorycznych. Bezpośrednia władza dla Narodu - stoi też w Konstytucji RP i jest dogłębnie mieszana z błotem przez tych oszustów sejmowych, którym pan wydaje się służyć.

Czas by Polacy sami za siebie decydowali, sami o sobie myśleli. Dlatego zainicjowałem pokojowy instrument wyrażenia woli przez Naród Polski AKT WOLI NARODU, przy pomocy głosów. Każdy z nich, bez wyjątków reprezentuje tylko własną osobę i tylko własne zdanie i jedną cząstkę władzy nad Polską. Taki ustrój nazywa się Demokracją Bezpośrednią.

Dlatego tu piszący reprezentuje tylko tą jedną jedno trzydziestomilionową cząstkę władzy, własne stanowisko i własne poglądy.

PS.

Rada: Twoje odpowiedzi dotyczące mojej reakcji obronnej ad personam to lepiej schowaj sobie trollu pod czapkę.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-01 23:41


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-02 01:12


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-02 01:13


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-02 01:14


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-03 07:55


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-03 07:56


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-03 07:56


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-03 07:57


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-03 07:58


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-03 08:00


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-03 08:00


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-03 08:02


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-04 09:29


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-04 09:30


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-04 09:30


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-04 09:31


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-04 09:32


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-03-04 09:34