Uwolnienie dzieci Bajkowskich

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Uwolnienie dzieci Bajkowskich


Gość

#126

2013-03-08 00:20

To jakiś koszmar. Jesli takom ludziom zabiera sie dzieci oznacza, ze powinno sie je odebrac wiekszosci polskich rodzin. W domach dziecka spotka je fantastyczna przyszlosc!!! Koszmar!!!!
Iwobaj

#127

2013-03-08 01:03

Tylko policja ma prawo do przemocy i łamania obowiązku szkolnego, dzieci zabrali z pierwszej lekcji.
W taki sposób: http://www.tv.rp.pl/artykul/987445-Dramatyczne-nagranie-dzieci-Bajkowskich---Wyrywali-sila-.html

Gość

#128

2013-03-08 02:29

Bezduszność i kurestwo w najczystrzej postaci... nie da się delikatniej! To czego dopuszczaja się faszystowskie suki z sądów rodzinnych sięgnęło szczytu!

Gość

#129

2013-03-08 09:10

Przykre , tak działa prawo , a gdzie tu jest dobro dzieci.
Brawo PO !!!
lucyna

#130 Re:

2013-03-08 09:52

#64: -

....gwałt na dzieciach w obliczu prawa/????/.......więc cóz to za prawo.....


Gość

#131

2013-03-08 10:29

Wykonywanie działań w ramach prawa nie oznacza jeszcze działania zgodnego z zamysłem prawodawcy, czyli może ono być działaniem wbrew prawu i myślę że w tej sytuacji mamy z tym do czynienia. Zdecydowane NIE dla takich działań, przekraczających uprawnienia urzędników państwowych!
mieczmat

#132 Art. 18

2013-03-08 11:05

Art. 18 Konstytucji Rp "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, RODZINA, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej".
No... i tak wygląda opieka nad rodzina w państwie totalitarnym.

Gość

#133

2013-03-08 11:35

Nazsze sądowinictwo w obecnej chwili działa dokładnie jak cały nasz rząd. Nie liczy sie nikt poza nimi.

Gość

#134

2013-03-08 12:51

Polskę można naprawić:
http://dobrastronapolski.pl/

Gość

#135

2013-03-08 13:14

Chcę podzielić się dobrą nowiną dla rodzin , które zawodzi nasz system edukacji publicznej ,że mogą jako rodzice swoich dzieci podjąć decyzję o nauczaniu domowym , i wziąć ten temat, a także wychowawczy, w swoje ręce. Do końca maja muszą złożyć stosowne dokumenty w szkole która wyrazi chęć współpracy. Ostateczna decyzja należy do Dyrektora szkoły. Jest już spore grono rodzin które takim trybem prowadzą edukację swoich dzieci , uznając dotychczasowy za NIEWYDOLNY. Ja mam syna w Iszej kl gimnazjum,i od tego roku przeszliśmy do nauczania domowego. Są już efekty, syn samodzielnie zaczął czytać książki, z kilku przedmiotów samodzielnie się uczy, odkrywa swoje pasje, a w szkole pomimo zaleceń poradni psychologiczno pedagogicznej zamiast dostosować i indywidualizować wymagania, po prostu je zminimalizowano..i syn był przepychany z klasy do klasy przez kolejne 3lata , kiedy próbowaliśmy "porozumienia" ze szkołą..Szkoły są często przepełnione, i nie dają szans dzieciom u których pojawiają się problemy,a jeśli dziecko się nie dostosuje , to pytanie gdzie wyląduje???teraz zaraz, i kiedy zacznie swoje "dorosłe" życie

Gość

#136

2013-03-08 13:41

skandal.gdzie nasza wolnosc i swobody obywatelskie

Gość

#137

2013-03-08 15:03

Mam podobną rodzinę, tylko czwórkę dzieci.Jestem przerażona, boję się o bezpieczeństwo swoich dzieci!

Gość

#138 APEL W SPRAWIE BAJKOWSKICH !!!

2013-03-08 15:24


Gość

#139

2013-03-08 18:33

Uważam, że nastąpiło ogromne naduzycie w stosunku do rodziny Bajkowskich ze strony urzędników.Rodzi to we mnie strach, jak będą reagowac rodzice, gdy wskaże sie im problemy wystepujące u dzieci ze wskazaniem by skorzystali z poradni psychologicznej(jestem nauczycielem).

Gość

#140

2013-03-08 18:39

W pełni popieram petycję. Oczywiście trudno wyciągać wnioski z doniesień medialnych, ale trudno oprzeć się wrażeniu, iż psychoterapeuci i sąd bardziej kierowali się urażonymi ambicjami niż dobrem dziecka. Niczym nie da się usprawiedliwić zabrania dzieci na 5 dni przed terminem rozprawy sądowej, która miała rozpatrzyć zażalenie na tymczasowe postanowienie sądu.

Gość

#141

2013-03-08 18:45

Nic nie wiem na temat tej rodziny. Podpisałam, bo jest taka prośba i mam nadzieję, że słuszna, bo różnie to bywa. Nie chciałabym wyrządzić przy okazji krzywdy dzieciom. MARYLA M.D.

Gość

#142

2013-03-08 19:13

O losach dzieci decydują przefarbowani na psychologów rusycyści , lub psycholodzy ideowi jak Grodzka.Tacy pracują w szkołach lub w milicji ( policja była przed II wojną).W szkole uczą donosić na nauczycieli i uczniów .

Gość

#143

2013-03-08 21:24

Absolutnie każdy rodzic popełnia błędy wychowawcze i nie jest to powodem do zabrania mu dzieci.Każdy obywatel ma prawo zmienić (i powinien) terapeutę jeżeli nie jest zadowolony z jego usług.Ponadto terapeutów jak i lekarzy obowiązuje tajemnica zawodowa i karygodnym błędem zawodowym jest udostępnianie informacji uzyskanych w trakcie terapii komukolwiek .
B.W.

Gość

#144

2013-03-08 21:53

Jako najbliższa rodzina OSWIADCZAM: przedstawione medialnie fakty "przemocy" nie miały miejsca w rzeczywistosci, gdyz są albo wyrwane z kotekstu wzgl.zwielokrotnione ,zniekształcone,etc. - z powodów,które zostana upublicznione w najbliższym czasie. bop.

Gość

#145

2013-03-09 00:05

Wychowałam dwóch synów. Moje dzieci wiedziały, że za złe czyny będzie jakaś kara (szlaban na wyjścia z kolegami, ograniczenia finansowe, czasem zakaz wyjścia z pokoju, gdy były mniejsze, przyznaję,że klapsy zdarzały się ale w tamtych latach nikt nie uważał, że klaps w pupę może wypaczyć charakter czy poniżyć. Sama też dobrze pamiętam klapsy w mój szacowny zadek od rodziców i jakoś krzywda mi się nie stała...). Ale też wiedzieli, że są kochani i zawsze mogą na mnie liczyć. Ogromną nagrodą dla mnie były słowa starszego syna zaraz po zdaniu matury: "mamuś dziękuję ci, że nigdy nie robiłaś awantur o stopnie". Są już dorośli, wykształceni i nie miałam większych problemów. Dzieci wychowane bezstresowo są bardzo często po prostu żądaniowe. Wyrastają na "Januszków" - ze starego serialu "Ballada o Januszku". Dziecko musi znać zasady współżycia rodzinnego, społecznego. Czy gdy dziecko chce wsadzić rękę do wrzątku mamy mu na to pozwolić? Czy wtedy nie wolno krzyknąc gdy jest się za daleko by odciągnąć, czy jak nie słucha to nie wolno dać klapsa? Może lepiej niech się poparzy? Wpadamy w paranoję. Dawniej, gdy były stosowane ścisłe zasady, kary (należy odróżnić znęcanie się od klapsów, czy innych kar - jak stanie w kącie, zakazy rorywek itp) było mniej przemocy na ulicach, można było bezpiecznie chodzić po ulicach. Istniało stare powiedzenie: "Kto nie słucha ojca, matki ten posłucha psiej skóry". Co psia skóra pewnie mało kto wie. A to była dyscyplina, która wisiała na widocznym miejscu w domu i dzieci wiedziały, że będzie ona w robocie, gdy nabroją. Zwolennikiem bezstresowego wychowania był słynny pediatra amerykański dr Spock. A czy wiecie, że jego syn popełnił samobójstwo? Takie czasem są skutki obecnych metod wychowawczych.

Gość

#146

2013-03-09 01:36

Jestem wzburzona i gotowa wyjść na ulicę aby walczyć, by zostało zniesione to bandyckie prawo i swawole urzędników. Jak można normalnej rodzinie zabrać dzieci? Jak można tak skrzywdzić dzieci?! W głowie się nie mieści! I ten kraj nazywa się "cywilizowany"?! Jak można tak wkraczać 'w butach' w czyjeś życie? To się nazywa troska o dobro ludzi? Bandytyzm na porządku dziennym i w świetle przepisów (które jakiś dureń wymyślił). Taka legalna mafia jest najgorsza, bo człowiek czuje się bezsilny. Nie ma, do kogo zwrócić się o pomoc. Jestem z Wami, Krzysiu, Stasiu i Piotrusiu, dacie radę. Jestem z Wami, Państwo Bajkowscy, walczcie o dzieci i nie poddawajcie się. Pozdrawiam Was serdecznie

Gość

#147

2013-03-09 03:01

To jest po prostu zbrodnia przeciw rodzinom zamiast pomocy zabieranie , na to są środki ?

Gość

#148

2013-03-09 04:43

Wielki skandal. Sędziowie w Wydziale Sądu Rodzinnego w Krakowie okryli się hańbą. To niewiarygodne jak nisko upadli...

Gość

#149

2013-03-09 09:04

Nigdzie nie będzie dzieciom tak dobrze, jak w domu z mamą i tatą.

Gość

#150

2013-03-09 10:13

Prawo nie może być bezmyślnie używane przeciw ludziom, a zwłaszcza przeciw dzieciom. Używam określenia "bezmyślne", bo skoro sąd nie przeprowadził dochodzenia i na tym oparł wyrok, to skład sędziowski okazał się być zespołem bezmyślnych ludzi.