Petycja w sprawie przywrócenia pani Rędzioch posady polonistki

.

#51 Re: Samozaangażowanie

2013-05-29 20:07

#50: ja - Samozaangażowanie

A kto powiedział, że nie wzięła sprawy w swoje ręce?  Z tego co mi wiadomo sprawa już jest w sądzie pracy, a jak nie to w najbliższym czasie tam się znajdzie

tak

#52 Re: Samozaangażowanie

2013-05-29 21:54

#50: ja - Samozaangażowanie

http://www.blubry.pl/z-poznania/uczniowie-w-obronie-pani-od-polskiego Tutaj pani Rędzioch skomentowała, że sprawa znajdzie swoje rozstrzygnięcie w sądzie pracy.


Gość

#53

2013-05-30 16:32

Popieram
uczeń

#54 WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013-05-30 18:01

Blubry pisze, że pan Jarosław na pytanie o to, co zdecydowało o wyborze pani Edyty Rędzioch, dyrektor stwierdził, że kompetencje. Jest tam również napisane, że mamy w szkole polonistę o bardzo wysokich kwalifikacjach. Wiecie Magisterka filologii polskiej i podyplomówka na Warszawskim. U nas uczni oceny nie zawsze świadczą o poziomie wiedzy. A o dobrym nauczycielu ( w tym wypadku ) nie świadczą kwalifikację. Plus nie zapominajmy o 27-letniej pracy pani Edyty. O wygranych w konkursach, o wiedzy jaką uczniowie pokazują na testach gimnazjalnych. I o tym co najważniejsze. O relacji nauczyciel uczeń. Bo nie oszukujmy się ale pani Edyta to jeden z najlepszych nauczycieli w tym gimnazjum. I właśnie my dzieci, absolwenci i rodzice to pokazujemy. To ile ta kobieta zrobiła dla ludzi. Jakoś nie słyszę o tym jakże " dobrym" poloniście który ma magistra i podyplomowkę.. Ciekawe czemu ? Może dlatego, że pani Edyta w swoją prace daje całą siebie. Swoją wiedzę ale także serce.Nie tak ja niektórzy nauczyciele. Bo jakoś nie widziałam tego magistra jak poświęca swój wolny czas dla uczni. Nie widziałam jak pomaga im w sowich problemach. Nie widziałam jak pracuje w szkolnej auli do późnych godziny. Ciekawe dlaczego? Może dlatego że w swojej pracy nie daje z siebie 100% i naszą szkołe ma gdzieś! A pani Edyta zawsze jest gotowa pomóc, zawsze pracuje najciężej i to zawsze dzięki niej my uczniowie chcemy robić więcej. Ktos wspomniał o tym, że pani Edyta jest niespawiedliwa że to że tamto. Jest człowiekiem. Ma prawo do błędów. I nie boi się ich. Wręcz przeciwnie przyznaje się do nich i przeprasza za nie. To człowiek. Człowiek z pasją. Nauczyciel. Po tą kobietę ze spokojem można nazwać nauczycielem. Nie tak jak tych " z wyższymi kwalifikacjami".

Gość

#55 Re: WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013-05-30 19:31

#54: uczeń - WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Warto dodać, że kolejnym powodem jest zmniejszenie ilości klas. W tym roku (oczywiście pomijając 1-3) jest 5 klas podstawówki (bo przecież i tam uczą poloniści) oraz 6 klas w gimnazjum. W następnym roku będzie 6 klas podstawówki i 5 klas gimnazjum. Jak dla mnie ten argument pana Haładudy jest inwalidą. Dodam, że kilka osób chętnych do przyjścia do naszego gimnazjum zostało ODRZUCONYCH. Nie bardzo rozumiem dlaczego. Myślę, że dyrektor mógłby zrobić dwie klasy (mógłby nawet znaleźć, zachęcić trochę więcej dzieci). Wtedy byłoby nawet więcej klas do nauki. Jak dla mnie to działanie nie ma najmniejszego sensu, skoro choćby właśnie pani Rędzioch jeździła do podstawówki przy ul. Pięknej wraz kołem teatralnym i zachęcała dzieci do przyjścia do naszego gimnazjum, to pan dyrektor odrzuca chętnych. Gdzie tu jest jakikolwiek sens?


Gość

#56

2013-06-02 19:02

To bardzo ważna sprawa!

Gość

#57 Re:

2013-06-03 16:59

#19: -

dla "uczni" wlaśnie widzę ta piękna polszczyznę - nie dziwię się w takim razie


Gość

#58

2013-06-03 17:33

Pani Edyta Rędzioch jest bardzo dobrą polonistką .Jest ważne ,aby dzieci i młodzież miały doświadczonych pedagogów . Patrząc na to co się dzieje w szkole ,uważam ,że powinna nastąpić zmiana na stanowisku Dyrektora .

Gość

#59

2013-06-03 19:46

Ja to zostawię bez komentarza.......
Pani Edyta uczyla mnie jakies dobre 20 lat temu ale do dnia dzisiejszego uwazam ze jest to najlepsza nauczycielka jak zanalam.

Gość

#60 Re: Motto życiowe dla pana Dyrektora

2013-06-04 10:23

#1: -

Nie staraj się być człowiekiem sukcesu , badz raczej człowiekiem wartościowym m

absolwentka 1997

#61 Edyta powinna uczyć wszystkie dzieci! nikt nie robi tego lepiej!

2013-06-05 21:28

Pani Rędzioch zawdzięczam świetną bazę wiedzy nie tylko z języka polskiego, ale też kultury; ponadto umiejętność dobrego pisania, wysławiania się pełnymi i wielokrotnie złożonymi zdaniami i swobodę, jaką wiedza u niej zdobyta dała mi później w liceum i na studiach. Wszystkim życzę takiej polonistki i mam nadzieję, że moje dzieci zdążą się u niej uczyć!
Jeśli już trzeba koniecznie likwidować jakieś etaty, to jestem przekonana, że w tamtej szkole Pani Rędzioch powinna być na liście ostatnią osobą!
gość

#62

2013-06-06 07:40

Najlepszy nauczyciel jakiego znam! Cieszę się,że uczyła moich synów. Wspaniały pedagog,polonista, psycholog,"człowiek dusza". Zawsze ma czas dla "swoich" dzieci(bo tak traktuje uczniów). Nawet największych "głąbów" wyciąga z zagrożeń.Daje im szansę.
Potrafi także rozmawiać z rodzicami i pomagać im w jakże trudnym wychowywaniu dzieci(sama mam czwórkę i wiem jakie to trudne).
Paulina

#63

2013-06-07 13:13

Pani Edyta była moją wychowawczynią przez ok 4 lata. Jak dla mnie świetny pedagog. Wymagający i ostry, gdy trzeba, ciepły i wspierający, gdy można. Najlepsza wychowawczyni na jaką trafiłam :)
Paulina- konie

#64 Paulina - konie

2013-06-09 15:19

Najlepszy pedagog, jakiego spotkałam na swojej drodze edukacyjnej.
Uwielbia pracować z młodzieżą,to jej pasja ona żyje ,życiem swoich podopiecznych.
To Edyta po mojej 10 letniej przerwie w nauce,przygotowała mnie do matury z Języka Polskiego, którą zdałam bez problemu.
Do dnia dzisiejszego, utrzymujemy kontakt i będę stać za nią murem.