Dość kłamstw o śmierci księdza Jerzego Popiełuszki! List otwarty do Prezydenta RP.
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Dość kłamstw o śmierci księdza Jerzego Popiełuszki! List otwarty do Prezydenta RP.
![]() Anonymous |
#12015-09-22 15:23Sprawa uprowadzenia i zamordowania księdza Jerzego Popiełuszki została zakłamana w niewyobrażalnie wysokim stopniu i dlatego wymaga elementarnego wyjaśnienia. |
|
| |
|
Gość |
#22015-09-22 18:19Pora pokazać prawdziwe oblicze władz tego raju. Wystarczy już kłamstw, złodziejstwa i plucia w twarz obywatelowi |
|
| |
|
Gość |
#32015-09-22 18:21Podpisalam ta petycje poniewaz mam dosyc klamstwa i przeklamywania historii Polski. |
|
| |
|
Gość |
#42015-09-22 18:22Ponieważ nienawidzę i nie potrafię tolerować morderców w mojej Ojczyźnie! Mordercy mają być przykładnie ukarani! |
|
| |
|
Gość |
#52015-09-22 18:24Ponieważ Ks. Jerzy zasługuje na to, by PRAWDA ujrzała światło dzienne. Ponieważ Polska potrzebuje prawdy o Jego śmierci. Ponieważ winni powinni zostać nazwani po imieniu i ponieść konsekwencje. |
|
| |
|
Gość |
#62015-09-22 18:29Chcę prawdy i sprawiedliwości |
|
| |
|
Gość |
#72015-09-22 18:31mam dosyc klamstwa |
|
| |
|
Gość |
#82015-09-22 18:50Uważam , że są sprawy, które mają zasadniczy wpływ na dzieje i to MOIM ZDANIEM jest taka sprawa, oraz coś dobrego można budować na PRAWDZIE!!! |
|
| |
|
Gość |
#92015-09-22 19:10Prawda zwycięży. |
|
| |
|
Gość |
#102015-09-22 19:14Jeśli okoliczności śmierci księdza Jerzego są inne niż przedstawiane dotychczas/a słyszałam o tym z innego jakby źródła/, to należy KONIECZNIE dojść prawdy. Dopóki są ludzie , którzy mogą to zrobić. Dla dobra wszystkich Polaków! |
|
| |
|
Gość |
#112015-09-22 19:15Bo już najwyższa pora, aby koło historii zamknęło się. |
|
| |
|
Unknow |
#122015-09-22 19:20O teoriach spiskowych pisać nie mam zamiaru, ale zastanawiam się czy składając podpis tym samym nie trafię na listę do odstrzału. Wiem, że dla niektórych może to być zabawne, ale jeśli śledziliście Państwo historię Pana Sumlińskiego to jakoś nic zabawnego moim zdaniem w tym nie ma. Niby petycja, ale w dzisiejszych czasach można się spodziewać naprawdę wszystkiego ze strony naszych "władz" i jakże "sprawiedliwego" wymiaru "sprawiedliwości". |
|
| |
|
Gość |
#132015-09-22 19:20To nasz obowiązek pamiętać o męczczennikach. |
|
| |
|
Gość |
#142015-09-22 19:23Chcemy Prawdy! |
|
| |
|
Gość |
#152015-09-22 19:23!!!!! CZAS NA PRAWDĘ !!!!! |
|
| |
|
Krzysztof |
#162015-09-22 19:36Charakterystyczne, że w opisie petycji z góry wskazuje sie gdzie należy szukać winnych, oczywiście "ruscy", wyłącznie kierunek wschodni. A co z dokończeniem śledztwa badającego ewentualny udział niemieckiego BND w zabójstwie? Mieli doskonały motyw w destabilizacji PRL w tamtym czasie w kontekscie dążenia do zjednoczenia Niemiec. |
|
| |
|
Gość |
#172015-09-22 19:41Polska będzie wolna. Poznamy prawdę również na temat tragedii smoleńskiej. Kiedy? W jaki sposób? Przecież przez 26 lat tzw. Wolnej Polski nie doczekaliśmy się przełomu takiego, który pozwoliłby nazywać naszą Ojczyznę Wolną. Więcej na stronie: poznacie-prawde.pl |
|
| |
|
Gość |
#182015-09-22 19:57O historii trzeba pamiętać. |
|
| |
|
Gość |
#192015-09-22 19:58BO TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI |
|
| |
|
Gość |
#202015-09-22 19:58wierzę, że prawda zwycięży!! Boże chroń Polskę i Polaków!! |
|
| |
|
Gość |
#212015-09-22 20:10Czytałam książkę Wojtka Sumlińskiego pt"Kto naprawdę bo zabił" Poza tym pochodzę z Warszawy i chodziłam z mamą na Mszę do Kościoła Św Stanisława Kostki. Uważam że wszystkie zbrodnie komunistyczne powinny być ukarane. A ta w szczególności. Mamy obowiązek i odwagę upominać się o sprawiedliwość bo nie znamy tego strachu jaki znali np moi rodzice. Pozdrawiam szczególnie ciepło Pana Wojtka Sumlińskiego i życzę Mu wytrwania. Jego głos jest głosem wielu Polaków. |
|
| |
|
Gość |
#222015-09-22 20:13Dosc klamstw!!! Niech winnych dosiegnie sprawiedliwosc! |
|
| |
|
Spoko! |
#23 Re: Unknow2015-09-22 20:49O, przesada! Bardziej niebezpieczne jest banie się wszystkiego. Może to się skończyć jakąś chorobliwą obsesją. |
|
| |
|
Gość |
#242015-09-22 21:06Bo wyjaśnienie tej śmierci należy się ks. Jerzemu i Polakom. |
|
| |
|
Gość |
#252015-09-22 21:18Mam wielką nadzieję, że wraz z nowym Prezydentem Polski Panem Andrzejem Dudą nadszedł czas na odkłamywanie bardzo ważnej dla Polaków prawdy o śmierci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.
