Interesy myśliwych, czy dobro polskiego społeczeństwa?
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Interesy myśliwych, czy dobro polskiego społeczeństwa?
|
Gość |
#12016-01-05 17:55Głosowałam na Was, bo myślałam że zrobicie porządek z myśliwmi. Jestem rozczarowana. W dobie 21 wieku.... jest niedopuszczalna taka "tradycja" |
|
| |
|
Gość |
#22016-01-05 17:58Podpisałem, bo większość myśliwych to zwykli kłusownicy chronieni prawnie i bliżej im do morderców, niż do tradycji, pod którymi się podpisują. Współczesne myślistwo nie daje żadnych szans zwierzęciu, to jest po prostu rzeź. |
|
| |
|
Castor |
#32016-01-05 18:41Nawet nie chciało się Wam przeczytać projektu ktory negujecie. W petycji są błędy opisujecie rzeczy których nie ma w tym projekcie!!! Wstyd!!! I podobno to Wy się znacie na łowiectwie!!! |
|
| |
|
Gość |
#42016-01-05 18:42nie znoszę postawy czerpania przyjemności z przemocy, zwłaszcza nad słabszym, do zadawania śmierci włącznie |
|
| |
|
Gość |
#52016-01-05 18:44W ostatnich 2 latach namnozyla sie ilosc wypadkow na polowaniach oraz wypadkow z udzialem mysliwych, obecny projekt ustawy doprowadzi do eskalacji problemu |
|
| |
|
Gość |
#72016-01-05 19:10Myśliwstwo to barbarzyństwo. |
|
| |
|
luska |
#82016-01-05 19:14Na demonstracjach prozwierzęcych widywałam pod Sejmem panów Suskiego i Wojciechowskiego. Co się stało, że teraz firmujecie tę skandaliczną ustawę? Czy te wszystkie Wasze opowieści o miłości do zwierząt i zapewnienia, jak to PIS sprzyja zwierzętom i będzie je chronił to kłamstwa? Jak Wam nie wstyd proponować ustawę legalizującą zwyrodniałe zachowania myśliwych? |
|
| |
|
Gość |
#92016-01-05 19:14Jestem zdecydowanie przeciwko aby myśliwi mieli tak wielką swobodę,strach pomyśleć co się będzie działo gdy smarkacze dostaną broń do ręki !!!! |
|
| |
|
Gość |
#102016-01-05 19:20bo nie wolno zabijac zwierzat!!!! |
|
| |
|
Gość |
#112016-01-05 19:36Bo jest to dla mnie ważne i zgadzam się z petycją |
|
| |
|
Gość |
#122016-01-05 19:39Jestem za całkowitym zakazem polowań. |
|
| |
|
Gość |
#132016-01-05 19:41j.bani myśliwi. Chyba trochę im się w tych pustych łbach poprzewracało... |
|
| |
|
Gość |
#142016-01-05 19:41Bądźmy konsekwentni w stosunku do wszelkiego przejawu ŻYCIA. Szanujmy, a nie oswajajmy z okrucieństwem i przyjemnością zabijania. Jeżeli pozwalamy na czerpanie przyjemności i dochodów ze zbrodni, tworzymy świat bardziej okrutny, o cienkiej granicy między zwierzęciem a człowiekiem. |
|
| |
|
Gość |
#152016-01-05 19:42NIE MUSIMY ZABIJAĆ BY ŻYĆ W XXI WIEKU, A DUZI CHŁOPCY NIECH SIE BAWIĄ W PAINTBOLA!!! |
|
| |
|
Gość |
#162016-01-05 19:46Jestem przeciwniczką posiadania broni a miłośniczką zwierząt. Szkoda, że w petycji zabrakło punku np. "z powodu poszanowania życia drugiej istoty" |
|
| |
|
Gość |
#172016-01-05 19:48Bo, abstrahując od rzezi zwierząt itp. uważam, że w efekcie wprowadzenia tej ustawy w życie bardzo duża grupa ludzi będzie miała niczym nieograniczony dostęp do broni |
|
| |
|
Gość |
#182016-01-05 19:52Jestem przeciwny uchwaleniu nowego prawa łowieckiego, które będzie dużo bardziej szkodliwe dla zwierząt i społeczeństwa niż obecne. |
|
| |
|
Gość |
#192016-01-05 20:05Kocham polską przyrodę i uważam, że należy ją chronić, gdyż stanowi nasze wspólne dziedzictwo narodowe. |
|
| |
|
Gość |
#202016-01-05 20:12takie zabijanie jest nieludzkie i godzi w godnosc katolika |
|
| |
|
Gość |
#212016-01-05 20:13Jedz tylko wtedy, kiedy jesteś głodny. |
|
| |
|
Gość |
#222016-01-05 20:19Dobro zwierząt jest dla mnie najważniejsze |
|
| |
|
Gość |
#232016-01-05 20:21Żal jakichkolwiek słów... od dawna wiadomo, że prawo łowieckie jest złe i trzeba je zmienić, ale dlaczego na gorsze? ;/ |
|
| |
|
Gość |
#242016-01-05 20:30Jestem przeciwna zabijaniu zwierząt, jestem przeciwna zabijaniu w ogóle!!! |
|
| |
|
Gość |
#252016-01-05 20:32Myślistwo to zwykłe hołdowanie swoim potrzebom i zachciankom - swojej potrzebie doznania wrażeń, przeżywania czegoś niecodziennego i tym podobnych pobudek. Kreując się na elitarnych znawców przyrody myśliwi, oraz ci, którzy się za takich uważają dążą do kontynuowania swoich rytuałów jej kosztem. |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.