Justin Bieber Come To Poland
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Justin Bieber Come To Poland
|
Gość |
#12013-07-17 10:28chcemy kolejnego koncertu JB w Polsce ! |
|
| |
|
Gość |
#22013-07-17 10:31Oby się udało !!!! |
|
| |
|
xx |
#3 Re:2013-07-17 10:32JEŻELI ZBIERZEMY ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ PODPISÓW TO SIĘ , UDA DLATEGO NAMAWIAJCIE ZNAJOMYCH |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)
2013-07-17 10:38- Date of removal: 2013-07-18
- Powód usunięcia:
|
loffki <3 |
#5 Justin2013-07-17 11:32Juju znowu z nami <3 Ale będzie jazda ,jeśli się udo to Justin nigdy nie zapomni tego dnia kiedy tu wróci <3:3 |
|
| |
|
Gość |
#62013-07-17 12:03Bardzo bym chciała aby mój idol wrócił do Polski wtedy nie miałam takiej okazji ani szansy aby się z nim spotkać,ale to jest moje największe marzenie żeby go spotkac i zrobie wszystko żeby się spełniło Bardzo proszę niech Justin wróci do Polski Będę wierzyń i niegdy sie nie poddam Believe i Never Say Never tych słów nauczył mnie mój idol:Justin Bieber♥ |
|
| |
|
Róża Zychowicz Autor petycji |
#7 Re:2013-07-17 12:36:) ja miałam bilet ale nie udało mi się pojechać ;< |
|
| |
|
Gość |
#82013-07-17 13:06Mam nadzieję, że się uda i Justin znowu do nas przyjedzie ♥ |
|
| |
|
lolo |
#9 lol2013-07-17 14:08ym ogl to możecie pełno fikcyjnych osób tworzyć tu xd |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)
2013-07-17 14:17- Date of removal: 2013-07-18
- Powód usunięcia:
|
Gość |
#112013-07-17 15:00oby się udało, musimy wierzyć jak Justin nas tego nauczył #believe <3 |
|
| |
|
Gość |
#122013-07-17 15:06Ja miezkam w Chicago ( USA ) ale chcem zeby Justin przyjechal wam do Polski znowu. :) Tez jestem belieber i wiem ile to znaczy zeby byc na jego koncercie i spotkac go. |
|
| |
|
Gość |
#132013-07-17 15:10jest to super !!!!!!!!!!! |
|
| |
|
kall |
#142013-07-17 15:27Musi się nam udać ! |
|
| |
|
Kidrauhl |
#152013-07-17 16:12już 702 podpisy wierzę w nas <3 NEVER SAY NEVER. |
|
| |
|
Gość |
#162013-07-17 17:00Niech ten chuj nie przyjeżdża do polski ! Dziekuje Mac ! |
|
| |
|
aye |
#17 Re:2013-07-17 17:21polecam Ci kupić maść na ból dupy. NIKT CI KURWA NIE KAŻE IŚĆ NA JEGO KONCERT |
|
| |
|
, |
#18 Re: Re:2013-07-17 17:28DOKŁADNIE, POLSKA JEDNY KRAJ, KTÓRY ZAWSZE MA BÓL DUPY. |
|
| |
|
Gość |
#192013-07-17 17:43Damy radę Kochani! <3 . |
|
| |
|
Gość |
#202013-07-17 17:44Pomogę wam chociaż, pewnie nie będę mogła jechać na koncert bo 1) nie będę miała kasy 2) rodzice mi nie pozwolą :( 3majcie się i mam nadzieje że chociaż wy spełnicie swoje marzenia :( |
|
| |
|
XX |
#212013-07-17 17:45JA MIAŁAM BILET A NIE POJECHAŁAM, BO MOI RODZICE MI NIE POZWOLILI ;_; MAM NADZIEJĘ, ŻE TYM RAZEM MI SIĘ UDA. |
|
| |
|
coś tam |
#22 12342013-07-17 18:25jejku. chce żeby się udało. chce go zobaczyć, po poprzednim razem nie miałam okazji. |
|
| |
|
Belieber |
#232013-07-17 18:33Musi się udać<333333333 bd drugi koncert!!! ,nie byłam na pierwszym:< no i jak bd 3000 podpisów to gdzie to później wyślecie?):):) |
|
| |
|
Gość |
#252013-07-17 19:15damy rade |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.