Petycja do władz Wrocławia w obronie Wyspy Słodowej i kamienicy na Wyspie
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja do władz Wrocławia w obronie Wyspy Słodowej i kamienicy na Wyspie
|
Gość |
#12015-01-26 11:10Jako mieszkaniec Wrocławia, czuję odpowiedzialność by brać udział w procesie decyzyjnym odpowiadającym za kształt tego miasta. |
|
| |
|
Gość |
#22015-01-26 11:13Uszanujcie historię Wrocławia!! |
|
| |
|
Gość |
#3 popieram.2015-01-26 11:14Sprzedaż kamienicy to kolejny krok do zamknięcia Wyspy Słodowej, która jest wyjątkowym miejscem na kulturalnej mapie Wrocławia. Popieram z całego serca. |
|
| |
|
Gość |
#42015-01-26 12:22Urzędnicy, to wy jesteście dla ludzi, nie odwrotnie!!! |
|
| |
|
Gość |
#52015-01-26 13:10podpisałam, ale wydaje mi się, że pismo zawiera za mało konkretnych propozycji dla Wyspy, realnych deklaracji środowiska co do zagospodarowania budynku. Trzymam kciuki! |
|
| |
|
Gość |
#62015-01-26 13:35Czy są jakieś konkretne pomysły zagospodarowania tej kamienicy? |
|
| |
|
Gość |
#72015-01-26 14:10Chcemy, by Wyspa Słodowa była miejscem dla inicjatyw społeczno- kulturalnych. |
|
| |
|
Gość |
#82015-01-26 14:18Możemy sprawić, żeby Wyspa Słodowa stała się mocnym punktem na kulturalnej mapie Wrocławia |
|
| |
|
Gość |
#92015-01-26 14:21Wyspa Słodowa powinna być terenem udostępnionym, otwartym dla wszystkich i o każdej porze. Chciałabym, aby młodsze pokolenia miały okazję korzystać z tej przestrzeni tak jak ja i moi rówieśnicy oraz nasi rodzice. Gdzie na Wyspie można się spotkać ze znajomymi, rodziną, spokojnie podziwiać otaczającą zieleń i architekturę czy tez aktywnie na świeżym powietrzu, lub też poznać nowych ciekawych ludzi. |
|
| |
|
Gość |
#102015-01-26 14:53Mieszkam obok wyspy i nigdy nic mi nie Przeszkadzało! |
|
| |
|
Miziator |
#112015-01-26 15:09Budynek jest duży.Możnaby tam zrobić kawiarnię,galerię sztuki,małą salkę koncertową,wyremontowane pomieszczenia możnaby wyokorzystać na różnego rodzaju warsztaty artystyczno kulturalne.A kilka górnych pomieszczeń np.wygospodarować na motel,tani motel dla przyjezdnych w sercu wrocławia :) Bbyłby zapewne oblegany i jeśli należałby do miasta,miasto mogłoby na tym zarobić a pieniaze przeznaczyć na zakup nowej sceny,bo na wyspie powinny odbywać się koncerty nawet te duże. |
|
| |
|
Radek |
#12 Re:2015-01-26 15:39Cześć! Nie chcemy działać jak urzędnicy - narzucać konkretnych pomysłów. Nasza koncepcja będzie opracowywana wraz ze wszystkimi zainteresowanymi, w ramach oczywiście wizji, którą pokrótce tutaj opisaliśmy. |
|
| |
|
Radek |
#13 Re:2015-01-26 15:42Cześć Nasza koncepcja będzie opracowywana wraz ze wszystkimi zainteresowanymi, w ramach oczywiście wizji, którą pokrótce tutaj opisaliśmy. Szczegóły wkrótce na profilu FB! |
|
| |
|
Radek |
#16 Re:2015-01-26 15:49Cześć koncepcja zagospodarowania budynku będzie opracowywana wraz ze wszystkimi zainteresowanymi, w ramach oczywiście wizji, którą pokrótce tutaj opisaliśmy. Szczegóły wkrótce na profilu FB! |
|
| |
|
Gość |
#172015-01-26 16:25Łapy precz |
|
| |
|
Gość |
#182015-01-26 16:59Stop Prywatyzacji |
|
| |
|
Gość |
#19 MaksTarasiuk2015-01-26 17:01STOP PRYWATYZACJI- PRYWATYZACJI MOWIMY NIE |
|
| |
|
Gość |
#202015-01-26 17:23Wyspa Słodowa to miejsce spotkań we Wrocławiu dla ludzi z całego świata |
|
| |
|
Gość |
#212015-01-26 18:58Nie można niszczyć pięknych zabytków które są wizytówką Wrocławia, i pozostają w pięknym centru kultury!! spotkan i iwentów idealne dla każdego miejsce na relaX W CENTRUM MIASTA DLA turystów |
|
| |
|
Gość |
#222015-01-26 22:57WYSPA SŁODOWA DLA WSZYSTKICH! |
|
| |
|
Gość |
#232015-01-26 23:00ratujmy kamienice! |
|
| |
|
Gość |
#242015-01-26 23:30TAK dla wolności, NIE dla prywatyzacji Wyspy! TAK dla różnorodności, NIE dla monofunkcyjności! |
|
| |
|
Gość |
#252015-01-27 07:19Wrocław żyje ... Chwalą nas turyści , studenci i przyjezdni którzy widzą jak można się pięknie integrować np na wyspie ... Dajcie żyć ludziom ... Budujcie sobie gdzie indziej .... Na 100% znajdzie się miejsce , które nie ma tylu młodych użytkowników które da się zabudować kolejnym luksusowym czymś ... Miasto czynią ludzie a nie pare prestiżowych budynków !!!! Dajcie żyć i ludziom i miastu !!!! |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.