Schronisko dla zwierząt dla Lubina i okolic!
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Schronisko dla zwierząt dla Lubina i okolic!
|
Gość |
#12013-09-16 20:22:-) |
|
| |
|
Gość |
#22013-09-16 20:57!!! |
|
| |
|
Gość |
#32013-09-16 21:27Schroniska i to dobrze wyposazone sa potrzebne to niestety my ludzie zgotowalismy taki a nie inny los bezdomnym zwierzetom jestem za!!!!!!! |
|
| |
|
Gość |
#42013-09-17 06:46niestety schroniska dla porzucanych i niechcianych zwierząt jeszcze długo muszą być budowane ktoś musi się opiekować porzuconymi |
|
| |
|
Gość |
#52013-09-17 07:42Lepiej przytulić psa i kota niż Raczyńskiego pomysły za wiele milionów. |
|
| |
|
Gość |
#62013-09-18 05:22Schroniska i to dobrze wyposażone są potrzebne to niestety my ludzie zgotowaliśmy taki a nie inny los bezdomnym zwierzętom jestem za!!!!!!! |
|
| |
|
Gość |
#72013-09-18 05:23Schroniska i to dobrze wyposażone sa potrzebne to niestety my ludzie zgotowaliśmy taki a nie inny los bezdomnym zwierzętom jestem za!!!!!!! |
|
| |
|
Gość |
#82013-09-19 16:18Napisz opinię... razem pomóżmy zwierzętom ,niech w końcu zwyrodnialców dosięgnie kara za ich krzywdę ! |
|
| |
|
Gość |
#92013-09-19 17:43jest to konieczna inwestycja, takie bogate miasto a dla bezdomnych zwierząt brak tu miejsca- duży wstyd! |
|
| |
|
Gość |
#102013-09-21 11:08Tylko dzialnia lokalne i kontrola wlasna nad nimi daja efekty. Wiele psow i kotow trafia do oddalonych schrnisk i los ich jest nieznany. Wiele osob NIE WIE gdzie ma szukac swojego psa czy kota!! KASTRACJA zwierzat to podstawa w zapobieganiu bezdomnosci a schrnisko powinno tez miec role edukacyjna dla dzieci i mlodziezy. Gminy/miasta podpisuja umowy ze schroniskami komercyjnymi gdzie sa marnotrawione srodki gminne a zycie zwierzat w nich jest jednym koszmarem lub sa zabijane; raport NIK. CZIPOWANIE OBOWIAZKOWE zwierzat w gminie/miescie to droga do zapobiegania bezdomnosci. DZIAŁAJ lokalnie mysl globalnie to znana dewiza od lat!! |
|
| |
|
Gość |
#112013-09-22 06:14Dobre schroniska z profesjonalną obsługą są potrzebne żeby zwierzęta nie błakały sie po niebezpiecznych drogach i miały możliwość adopcji. |
|
| |
|
Gość |
#122013-09-22 16:52Dobra petycja |
|
| |
|
Gość |
#132013-09-24 21:11Podpisze kazda petycje ktora moze polepszyc byt malych braci |
|
| |
|
Gość |
#142013-09-24 21:11Nie mam Psa ale kocham zwierzęta popieram tę inicjatywę. Projektowałem instalacje elektryczne 40 lat temu / w ramach Biura Projektów Miastoprojekt Wrocław / w Lecznicy i schronisku dla zwierząt które miały powstać za dr. nr 3 w kier. na Ścinawę, ale skończyło się na projekcie.KK Lubin |
|
| |
|
abc |
#15 ...2013-09-27 06:42Smutne jest to, że w ponad 70-tysięcznym mieście zebrano dopiero 330 podpisów /w tym spora część spoza miasta/. Czy Lubinianom los zwierząt jest aż tak obojętny??? |
|
| |
|
Gość |
#16 Re: ...2013-09-27 10:34Potrzebny nam rozgłos! Każda pomoc się liczy. Im więcej osób się dowie tym więcej podpisze. Już jutro startujemy z petycją papierową. Prosimy o wsparcie! |
|
| |
|
Gość |
#172013-10-01 20:12Bardzo potrzebna inwestycja.Będę wspierać w każdy możliwy sposób. Póki co, adoptowałam psinkę, która bezdomna zamarzła by w lesie. Inne psy pewnie nie miały tyle szczęścia. Schronisko potrzebne dla naszych braci mniejszych. Pozdrawiam. |
|
| |
|
Gość |
#182013-10-07 13:32Jestem za. |
|
| |
|
Gość |
#192013-10-14 16:09Państwo z rządu mogliby odłożyć parę zł z pensji i lada moment byłoby schronisko ;) |
|
| |
|
Gość |
#202013-10-15 07:44chcę polepszenia losu bezdomnych zwierząt |
|
| |
|
Gość |
#212013-10-15 17:34każde schronisko to ratunek dla b.domnych zwierzat jestem całym sercem za. życzę powodzenia |
|
| |
|
Gość |
#22 Re: ...2013-10-15 17:36moze za malo naglaniona incjatywa |
|
| |
|
Gość |
#242013-10-16 14:00Budowe schroniska - uważam za piekna i potrzebna inicjatywę... |
|
| |
|
Gość |
#252013-10-16 14:07Pikna inicjatywa ,niezwykle potzebna... |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.