PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

LOWOBYWATEL

/ #2218 Konieczny ostracyzm wobec wrogów Narodu Polskiego

2013-12-27 20:49

 

.“Ze złem nie może być kompromisu. Nie ma mniejszego albo większego zła. Z diabłem, ze złem się nie paktuje ! "

Łowicz, 27.12.2013r.

Szanowni Państwo,

dziękujemy wszystkim patriotom Polakom, którzy okazują nam poparcie i mobilizują nas do dalszego działania w obronie Polaków przed niszczycielskim działaniem uzurpatorskich władz wszelkich szczebli,  wyłonionych w wyniku udokumentowanego fałszowania  wyborów (www.umstno.blogspot.com) oraz udowodnionego zamachu stanu. ( www.tcichocki.pl). Dziękujemy również przedstwicielom innych ciemiężonych  narodów za dowody uznania i sympatii.


Drodzy Rodacy,

każdy z nas jest jednoosobową organizacją, bo takiej żaden agent ani  wróg czy zdrajca nie rozbije, ani nie zablokuje w działaniu dla dobra Narodu Polskiego i Polski.

Powinnością naszą jest:

  • zdobywanie  wiedzy na temat zagrożeń dla istnienia Narodu Polskiego

  • szerzenie tej wiedzy wśród najbliższych, sąsiadów i znajomych

  • wzajemne wspieranie się, okazywanie  sobie dobroci i  życzliwości

  • jednoczenie się pod hasłem : "Pokrzywdzeni nie płacą sprawcom "

Konieczne jest zastosowanie ostracyzmu czyli wykluczenia wrogów i kolaborantów poprzez :

  • bojkot wszelkich imprez państwowych, lokalnych i towarzyskich z ich udziałem

  • odmawianie przyjęcia wszelkich odznaczeń, tytułów i godności nadawanych przez zdrajców

  • bojkot ich mediów, firm, towarów i usług

  • na ile to możliwe unikanie z nimi wszelkich kontaktów

Jest w Polsce dość godnych Polaków narodowców, dla których Polska suwerenna, niezależna, szanująca każdego Polaka - Słowianina jest wartością nadrzędną. To oni zjednoczą te jednoosobowe organizacje, świadome zagrożeń dla istnienia Narodu Polskiego.


Tadeusz Cichocki w wystąpieniu z 27.07.2013r. “Do Narodu Polskiego ­ List otwarty” wzywa: cyt.:


“­ Wszystkich uczciwych i szlachetnych Polaków, którym leży na sercu dobro ich Ojczyzny i którzy z różnych powodów  pracują  w  urzędach,  policji,  sądach,  straży  miejskiej,  …,  do  rezygnacji  (na  czas  obalania uzurpatorów)  z pracy/służby i  zaniechania wszelkich  kontaktów  z  władzami okupacyjnymi.  Niestety istnieje ryzyko, że w sposób niezamierzony mogliby zostać uznani za kolaborantów.”(...)

”Być  może  niektórzy  z  nas  oddadzą życie podobnie  jak uczyniło to wcześniej bardzo  wielu  szlachetnych i wielkich  Polaków.  Myślę  jednak,  że  lepiej  zginąć  z  honorem  w  słusznej  sprawie  niż  żyć  jak  niewolnik „wybrańców”  Boga  we  własnym  kraju. W  chwilach  zagrożenia Polacy zawsze potrafili wykrzesać  z  siebie heroizm, rozwagę, konsekwencję i potrafili… działać. Wierzę, że i tym razem tak będzie. Wierzę, że zwyciężymy  i  tym  razem  zaprowadzimy porządek w naszej Ojczyźnie oraz wyciągniemy właściwe wnioski wynikające z doświadczeń. Mam nadzieję, że już nigdy więcej nie damy się oszukiwać ewentualnym, kolejnym złotoustym obłudnikom. Tego z całego serca Wam i sobie życzę.”


Teresa Wojda, Maria Bejda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

Inicjatywa Obywatelska Biernego Oporu

OBYWATELSKI RUCH OPORU

Petycja Parlamentu Europejskiego, 0578/2012, jest nią List Otwarty do Prezydenta RP:

www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2012/08/List-otwarty-do-Prezydenta-RP-Bronis%C5%82awa-Komorowskiego-7.pdf

www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

www.youtube.com/watch?v=pDOmwSrbQY0