Administracja Looki.pl, gra Desert-Operations, traktowanie graczy


Gość

/ #163

2011-08-22 13:56

A piszę tutaj --- gdyż z uporem maniaka jest mi blokowany dostęp do forum looki.pl. Tam na forum w tej chwili mogę tylko czytać.Pisać niestety nie mogę. Mam bana. Admini domagają się demokracji he he. A co robią na forum looki? Jakoś nie widać tej demokracji. CO do Hanysów. Walczycie o zdjęcie banów dla Siebie czy dla wszystkich? Bo coś mi się zdaje,że mało was obchodzi cała reszta banów,byle wam je zdjęto. Jak ktoś słusznie zauwazył to jest faktycznie hipokryzja. PIszecie cały czas tylko i wyłącznie o swoich przypadkach a nie ogólnych. I walczycie tylko i wyłącznie o zdjęcie kłódek z waszych kont --- cała reszta was nie interesuje tak po prawdzie. Ale wzniosłe słowa co niektórzy z was wprowadzają. Już byli tacy w historii co to krzyczeli niby za wszystkich --- jak już doszli do władzy to nagle całej reszty nie zauważali. Panowie Hanysi ---- ta petycja i to forum zostało założone dla ogółu i dla ogółu przypadków. Jeśli walczycie tylko i wyłącznie dla Siebie to napiszcie własną petycję i ustalajcie własne postulaty. I nie mydlcie nikomu oczów. Bez urazy oczywiście. Bo jak czytam wasze wypowiedzi na forum looki to samo się ciśnie na usta,żeby wam wygarnąć.