Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

J.Krowodrzański

/ #31 Re:

2014-08-04 13:09

#26: Waldemar -  

 Nie ma sensu prowadzić z tobą dalszej dyskusji, bo jeszcze dowiedziałbym się od ciebie,że to Polacy rozpętali II Wojnę Światową i popełnili ogrom zbrodni wojennych na Niemcach (m.in. masowe egzekucje,obozy koncentracyjne i t.d.),a Alianci zrujnowali niemal całą Europę, nie wiadomo dlaczego. Dowiedziałbym się także o pokojowych działaniach muzumańskich tzw. "bojowników" z Hamasu i o żydowskich terrorystach (podobnych do tych z AK). Wolę więc pozostać przy swojej wiedzy o tych sprawach,którą czerpię ze  znanej powszechnie historii i aktualnych doniesień medialnych (nie tyko polskich). A ty nadal rozczytuj się w literaturze  antysemickiej rodem z Bliskiego Wschodu i antypolskiej głównie z Niemiec.

Nie wiem czy zauważyłeś,iż zaraz na początku naszej polemiki oświadczyłem,że nie jestem Żydem ( w j.polskim pisze się nazwę narodowości - nie wyznania! - z dużej litery) ani anty czy filo semitą - jeśli rozumiesz co to znaczy. I nadal zachęcam cię do ponownewgo przeczytania moich wpisów, bo całkowicie je ignorujesz, albo nie możesz zrozumieć ich prostej treści.