Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Waldemar

/ #74 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-31 19:45

#71: J.Krowodrzański - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Jesteś krowodrzański pierwszym przypadkiem Katolika wspierającego judaizm, bo dla żydów Katolicy są tylko zwierzętami, mającymi im służyć. Może i jesteś Katolikiem, ale masz mentalność żyda, bo jak coś nie odpowiada twojej zbrodniczej mentalności, jest tylko stekiem bzdur. Dla ciebie wartościowi są tylko zbrodniarze i dzieciobójcy. Każdy sprzeciw przeciwko twojej pro wojennej propagandzie jest tylko bzdura. Ja wiem, że tylko żydzi są mądrzy, a nie-żydzi piszą tylko stek bzdur. Gdybyś trochę po świecie pojeździł, to wiedziałbyś, że słowo "antysemityzm" jest używane tylko przez żydów i ich popleczników i oznacza każdego, kto tylko wypowie słowo krytyki wobec "narodu przeklętego". Określenie mnie mianem antysemity, tylko dlatego, że wyrażam swój sprzeciw wobec mordowania noworodków kwalifikuje mnie również jako anty-Hiszpana, bo nie podoba mi się sposób w jaki znęcają się nad bykami. Jestem też anty-Japońcem, bo mordują wieloryby, anty-Eskimosem, bo zabijają foki... anty-Polakiem, bo Polacy mordowali bez przyczyny Irakijczyków, a teraz bez najmniejszego powodu mordują Afgańczyków.